Україна буде у НАТО не за Зеленського і Байдена

07 червня, 07:18
Україна буде у НАТО не за Зеленського і Байдена
Фото: Facebook

Джозеф Байден і Володимир Зеленський не налаштовані на пришвидшену євроатлантичну інтеграцію України. Всі їхні слова — дешевий популізм.

Як розшифрувати слова Байдена? У НАТО будемо, але точно не за каденції Зеленського, бо Захід остаточно впевнився, що ця особа неспроможна і пихата.

Будьмо відверті, у НАТО вже є один такий красень — звати Вітя Орбан. Умовний «нейтралітет» буде на час живого путіна, але тільки ми тут визначаємо: хто ми та де.

Коли божевільна мажорка, якій батьки купили депутатський мандат, а мали б купити цяцьку із магазину «Насолода» на піку війни поливає Головнокомандувача ЗСУ — це не про НАТО. Це про відверте шкідництво і це набагато гірше за те, що сказав Байден у намаганні сподобатися виборцю.

Однак не було жодної цитати, де нам справді треба бути нейтральним болотом, яке тут існувало тридцять років. Недарма все гучніше від Заходу, та і від Ентоні Блінкена лунають заклики розвивати власну оборонку.

Бути країною у страшній війні на виживання і не мати порохового чи патронного заводу — це прямо сором, a real cringe. Мати велику потребу на снаряди для арти та шукати їх по усьому світу — теж щось нездорове.

Будемо у НАТО. Але точно, коли не буде Зеленського і Байдена.

І буде у суспільстві нарешті розуміння, що асфальтоукатування на мільярди — помилка. А робити свою зброю, бажано у колаборації із країнами «глобальної Півночі» — змусити поважати себе.

Мене не влаштовує, що зусиллями ларьочника Андрюши Єрмака говоримо про себе як про кукурудзяну державу, яка має плазувати перед якимись африканськими країнами та латинськими. Їм начхати на Україну!

І, якщо чесно, живеш ти в фавелах Ріу-ді-Жанейру, — тобі фіолетово на Україну, бо турбує як вибратись із трущоб і не стати вуличним бандитом. Тому треба ставити реалістичні цілі та бурити своє місце серед Заходу.

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Світ
Ідейний неомарксист Луїз Іназіу Лула да Силва привітав зміну влади на Туманному Альбіоні. Проте навряд геополітичний курс Лондона зміниться.
07 липня, 17:20
Опінії
Сі Цзіньпін недарма приїжджав до Віктора Орбана весною. Оце передав нам повідомлення: погоджуйтеся на часткове перемир'я чи капітулюйте.
04 липня, 20:33
Світ
Офіційний робочий візит чинного прем'єр-міністра Індії до Москви зводить нанівець усі зусилля Заходу щодо перетворення РФ на державу-ізгоя.
04 липня, 08:28
Опінії
Реактивна дипломатія блазнів із «Кварталу 95» знову перетворює нашу країну на об'єкт геополітики. Суб'єктність здобувають кров'ю на фронті.
04 липня, 07:09
Політика
На тлі посилення двосторонніх відносин КНДР і РФ південнокорейці «пильно стежать за ситуацією». А варто було б завдати удару у відповідь.
01 липня, 13:47
Політика
Відень по-своєму підтримує Київ, адже досі залежить від Москви у питанні енергетики. Однак розмінюватися на чужі землі не збирається.
19 червня, 14:47