Україна має використати страхи Заходу щодо майбутньої ПостРосії

ПОЛІТИКА
11 вересня, 18:16
Україна має використати страхи Заходу щодо майбутньої ПостРосії
Фото: Facebook

Внутрішня нестабільність і проблема російської ядерної зброї не призведуть до глобального колапсу, як думають в ЄС та США.

У цьому переконаний засновник впливового вітчизняного Інституту постінформаційного суспільства пан Дмитро Золотухін, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що на превеликий для українців жаль, не існує у світі суб'єкту, який би міг цілеспрямовано і системно взятися за дезінтеграцією та фрагментацію ресурсної дезінтеграції московії.

Тобто, якщо ні Схід в особі комуністичного Китаю, ні умовно "глобальний Південь" чи так званий "колективний Захід" не бажають розвалювати державу-агресорку, цю місію має виконати Україна.

«Я буду гранично лаконічним: "самі росіяни" нічого і ніколи робити не будуть. Ніяких ополчень чи визвольної боротьби там не буде. Не існує на планеті Земля суб'єкту, який би міг цілеспрямовано займатися дезінтеграцією РФ.

А, якщо немає суб'єкта, то і ведення діяльності такої є виключно споглядальними мріями, яким не судилося стати реальністю. Натомість страхи Заходу щодо ядерної зброї та нестабільності РФ треба використовувати на користь України. Ми не зможемо зробити так, аби переконати увесь Захід – "Не бійтеся!", – якщо вони бояться.

Тому треба зробити так, щоб вони боялися ще більше! Якщо Україна не переможе у цій війні, то РФ – розпадеться неминуче. І, тільки виключно поразка Владіміра Путіна та очевидна перемога України зможе дати шанс забезпечити віддалення колапсу і розповсюдження ядерної зброї», – зазначив Дмитро Золотухін.

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", чим довше триває російська воєнна агресія проти України, тим глибшими стають внутрішні проблеми всередині держави-загарбника зі Сходу.

Читайте також:
Війна
Війна проти України сприймається наразі Кремлем як важливий, але не єдиний фронт для РФ. Окупанти вважають, що воюють проти цілого Заходу.
23 листопада, 17:32
Опінії
Без жодного перебільшення та егоцентризму стверджуємо, що Україна – менеджер геополітичних змін на Росії. Східний сусід доживає своє...
17 травня, 16:38
Опінії
7 оманливо простих хибних рішень, 2 поганих варіанти та 1 хороший. Але єдиного рецепта дезінтеграції РФ, на жаль, не існує!
15 травня, 18:13
Світ
Ресурсна федерація московії в її нинішньому вигляді завжди буде небезпечною для сусідів і цілого світу, хай би там що не казали у Кремлі.
23 квітня, 20:05
Життя
Відродження родини в її функціях і суб'єктності – основна візія українства у XXI столітті. На цьому має ґрунтуватися вітчизняна політика.
11 квітня, 19:45
Війна
Ходжес: «Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі схованки».
11 січня, 18:13