Україна потребує кожного із нас тут і зараз

ПОЛІТИКА
08 квітня, 07:12
Україна потребує кожного із нас тут і зараз
Фото: Facebook

Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.

Незалежність — це недетермінованість, маємо визнати як факт і даність природи. Ви, як жива істота, не залежите від чогось/когось, якщо це щось/хтось не має впливу на вашу поведінку.

Свобода — це існування з необхідності власної природи й визначення до дії тільки з самого себе.

Тому поведінка «навпаки» й «на зло» [мамі відморожу вуха/виб'ю собі око — хай у тещі зять кривий буде] — теж прояв залежності. Не такий очевидний, як пряме наслідування, але такий, що ще гірше піддається корекції, бо створює ілюзію свободи волі.

Коли Москва втратила прямі адміністративні важелі впливу на Україну, а москвофільство почало втрачати позиції в українському суспільстві, була запущена кампанія «неуподобленства». Вона фактично законсервувала колоніальні механізми прийняття рішень.

Перш аніж щось зробити, ми, як і раніше, повинні озирнутися у бік московитського Залісся і відповідно до того, що там кажуть і роблять, зробити все навпаки й «узяти ті сапóжки», які там будуть найбільше гудити. Годі гаяти час!

Як наслідок: ми не відроджуємо власну унікальну націю і державу, яка виникла та набула сталих базових рис значно раніше, ніж Москва і Московська держава, а будуємо «іную Рассєю». Тобто проєкцію сучасної РФ, розвернуту на 180°.

Але це — предмет «мєчт і чяяній» російських псевдолібералів (тому не дивно, що серед неуподобленців так багато креолів, людей змішаного походження і глибоко зденаціоналізованих українців з індустріальних міст, які не знають і не люблять України). Вони із молоком «русской матушкі» та димком індустріальних гігантів всотали культуру, етику й естетику сусідньої країни.

А позаяк ця віртуальна проєкція абсолютно нежиттєздатна, і без того обмежена енергія нашого суспільства витрачається на побудову повітряних замків на піску. На радість «ісконним охрєнітєлям».

Окремо слід також додати, що внутрішню Росію і скалічених Росією українців може приборкати тільки Росія зовнішня. Українська влада (лише за паспортом, звісно ж), обмежена «високими демократичними стандартами» та карго-культом демократії у свідомому середовищі, не має на них управи.

І справа не в помилках Ющенка чи Порошенка... Річ у тому, що в посттоталітарному, постгеноцидному суспільстві загальне виборче право і парламентаризм є інструментом розбещення народу і дезорганізації суспільного життя.

Позиція «Україна буде демократичною або ніякою» веде до знищення її русскім міром. Затямте це нарешті!
Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Політика
Затяжна у часі й просторі війна росії проти України оголила купу проблем у різних регіонах. На це раніше не звертали достатньої уваги.
30 квітня, 07:09
Політика
На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!
15 квітня, 13:45
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39