Українці вимагають від команди Зеленського не ратифікувати Стамбульську конвенцію

16.07.2020, 11:49
Українці вимагають від команди Зеленського не ратифікувати Стамбульську конвенцію

Міжнародна угода щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційована Радою Європи, суперечить чинному законодавству України.

Таку думку, посилаючись на відповідну юридичну експертизу скандальної Стамбульської конвенції, висловила громадянка Марія Єршова, яка зареєструвала петицію на сайті Офісу Президента.

Зазначається, що вказана міжнародна угода приховує низку правових колізій, зокрема на законодавчому рівні закріплює чужі українцям поняття, як "ґендер" і "ґендерна ідентичність".

Ініціатори цього сумнівного документа, прикриваючися боротьбою за рівність і права жінок, фактично накидають нову тоталітарну ідеологію, проте аж ніяк не зменшують рівень домашнього насилля

«Конвенція також закріплює норму про забезпечення викорінення дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. Це пояснюється тим, що в її розробці брала активну участь Міжнародна асоціація лесбійок і ґеїв (ILGA). Відтак ратифікація Стамбульської конвенції загрожує інституту шлюбу та сім’ї, адже зазіхає на одне з основоположних прав людини – право батьків на виховання дітей у відповідності до власних світоглядних і релігійних переконань», –  наголошує авторка петиції Марія Єршова.

Слід зауважити, що низка європейських країн (Велика Британія, Угорщина, Болгарія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Словаччина), а також США, відмовилися затверджувати положення скандальної міжнародної угоди, бо їхнє законодавство має достатньо ефективні механізми для захисту жінок.

Рівночасно у проґресивних країнах (Данія, Фінляндія, Швеція), які вже давно підтримують так звану "ґендерну ідеологію" на державному рівні, ситуація з домашнім насильством не тільки не покращилася, ба навіть погіршилася.

Про це красномовно свідчить звіт Агентства основних прав Європейського Союзу, який не лишає сумнівів у безперспективності Стамбульської конвенції.

«Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами держава має зобов’язання перед українським народом щодо розвитку та захисту інституту сім’ї. Тож з огляду на все зазначене вище, вимагаємо: НЕ ратифіковувати Конвенцію Ради Європи "Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" (Стамбульську Конвенцію)!», – підсумовує у своїй петиції Марія Єршова.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Причина: велика заборгованість підприємства «Полтававодоканал» перед акціонерним товариством «Полтаваобленерго». Ситуація загострюється.
19 лютого, 21:48
Політика
Діти ізраїльських депутатів і урядовців добровільно мобілізувалися, в Україні ж ухиляються від захисту. Власні гаманці їм ближчі до тіла.
28.12.2023, 13:45
Полтава
Діставатися зі старостинських округів Полтавської громади до навчальних закладів дітям нині не по кишені. Влада має звернути на це увагу.
13.10.2023, 18:50
Опінії
Рівно рік тому загинув наш близький Друг і Побратим – Паша Біллі (Романенко Павло Сергійович) за позивним "Кандагар".
24.05.2023, 19:03
Політика
Петиція авторства воїна Юрія Гудименка набрала необхідні 25 тис.
15.01.2023, 12:10
Полтава
На тлі повномасштабного вторгнення московитів в Україну наші громадяни нарешті зрозуміли: час прощатися з російською спадщиною.
12.04.2022, 09:12