Україні надають військову техніку не для перемовин

ПОЛІТИКА
23 січня, 16:09
Україні надають військову техніку не для перемовин
Фото: Facebook

Саме зараз час Києву висунути ультиматум Москві. У разі, якщо РФ не поверне тимчасово окуповані землі, Україна продемонструє всю рішучість.

Європейські країни можуть просити Україну про початок мирних перемовин з РФ лише у разі припинення ударів по інфраструктурі. Про це нещодавно заявив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні.

У підсумку, звісно ж, його заява може розглядатися як елемент бажань європейського (але не західного) політикуму. У реальності ж формула значно складніша.

Поясню для тих, хто "не в темі": Київ не починатиме перемовин із Москвою без готовності щонайменше одночасно і Вашинґтоном до того аби прийняти цей сценарій. Розумієте складність ситуації?

Тобто, РФ не може домовитися з колективним Заходом в обхід України та з Україною в обхід Заходу – лише з двома водночас. Настільки сильна взаємозалежність сторін нині.

Власне, це пояснює, до речі, чому Будапешт в особі Віктора Орбана всіляко закликав президентську адміністрацію Джозефа Байдена почати перемовини з РФ без участі Києва. Як бачимо, зібрати всі три пазли в одному місці одночасно Москва просто не може, бракує стриманості та бажання домовлятися.

Будьмо відвертими хоча б самі з собою – бронетехніка, яку з початком 2023 року почали передавати Україні, може піти на укомплектування приблизно двох нових корпусів Сухопутних військ (5-6 бригад) Збройних Сил. А отже, що цілком очевидно, передавали її не для перемовин.

Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Мистецтво
Будь-які масштабні міжнародні конкурси у галузі культури – це завжди й виключно політики. Зазвичай, політика доволі бурда і підступна...
13 березня, 19:36
Війна
Український Донбас стане для росіян наймасовішою братською могилою з часів Чеченської та Афґанської війн. Пекло на землі їм гарантують ЗСУ!
09 березня, 17:44
Війна
Військові аналітики, політики та пересічні громадяни Європи все частіше загадуватися над цим питанням, яке також має турбувати й нас...
05 березня, 17:17
Війна
Останнім часом усе частіше лунають гучні погрози про те, що Росія наново почне великий наступ проти України з усіх фронтів.
07 лютого, 21:26
Політика
Натомість на боці ресурсної федерації московії виключно ізгою, які сховалися під крило китайського "червоного дракона" Сі Цзіньпіна.
04 лютого, 19:23
Політика
Наше покоління залужило на появу якісно нової України. Дійсно заслужило – кров'ю, потом і власними життями, втраченими у борні за волю.
27 січня, 15:58