Українські гірські штурмовики відпрацювали по окупантах на Донеччині

ВІЙНА
02.12.2022, 17:01
Українські гірські штурмовики відпрацювали по окупантах на Донеччині

Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.

Відповідний ролик із зони ведення оборонних дій оприлюднила пресслужба 10 Гірсько-штурмової бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вказаний підрозділ Збройних Сил України нині запекло воює на Бахмутському напрямі під Соледаром, бої не вщухають ні на мить.

«Боротьба на фронті триває. А наші хлопці без зупинок ліквідують все більшу кількість руснявих свинособак, аж допоки вони всі не повиздихають. Бо смерть – це єдине, що чекає їх на нашій українській землі. Тож тільки вперед, тільки до перемоги. Слава Україні!», – зазначили незламні українські гірські штурмовики.

Також військовослужбовці ЗСУ уточнюють, що агресори з РФ буквально рівняють Соледар і сусідній Бахмут із землею, прагнучи завдати якнайбільше шкоди цивільному населенню, яке ще там лишилося й відмовилося від евакуації.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російському окупаційно-терористчиному контингенту вдалося захопити село Курдюмівка на Донеччині.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11