Українські гірські штурмовики відпрацювали по окупантах на Донеччині

ВІЙНА
02.12.2022, 17:01
Українські гірські штурмовики відпрацювали по окупантах на Донеччині

Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.

Відповідний ролик із зони ведення оборонних дій оприлюднила пресслужба 10 Гірсько-штурмової бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вказаний підрозділ Збройних Сил України нині запекло воює на Бахмутському напрямі під Соледаром, бої не вщухають ні на мить.

«Боротьба на фронті триває. А наші хлопці без зупинок ліквідують все більшу кількість руснявих свинособак, аж допоки вони всі не повиздихають. Бо смерть – це єдине, що чекає їх на нашій українській землі. Тож тільки вперед, тільки до перемоги. Слава Україні!», – зазначили незламні українські гірські штурмовики.

Також військовослужбовці ЗСУ уточнюють, що агресори з РФ буквально рівняють Соледар і сусідній Бахмут із землею, прагнучи завдати якнайбільше шкоди цивільному населенню, яке ще там лишилося й відмовилося від евакуації.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російському окупаційно-терористчиному контингенту вдалося захопити село Курдюмівка на Донеччині.

Читайте також:
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту палає не менше за сусідній Сватівський і Бахмутський, але тут бої зосереджені у лісовій гущавині.
вчора, 17:00
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 1 лютого
01 лютого, 10:05
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11