Український Сіверськодонецьк – кістка у горлі російських окупантів

Опінії
06.06.2022, 18:10
Український Сіверськодонецьк – кістка у горлі російських окупантів
Фото: Facebook

Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.

Народний депутат України VIII скликання

Ну, а потім ми прочитали в новинах, що там була контратака. На інших ділянках фронту поруч з цими двома містами ми спостерігаємо деяке зменшення артобстрілів.

Так, із режиму "Сталінград" перейшли у режим "Горенка лайт". Очевидно, що вся увага ворожої артилерії зараз направлена туди, де у нашого противника несподівано виникла проблема.

Атаки на нас продовжуються, у тому числі танкові, але ми стоїмо.

На днях вдруге за цю війну накрило нас фосфорними боєприпасами. Це таке оригінальне видовище – кругом світяться яскраво і гучно шиплять сотні рукотворних зірок, усе в диму...

А чи бачили ви, який буває дощ на Донбасі? Особливо під час цілодобових бойових дій; година, коли трохи вщухає, зменшується ця величезна війна і є можливість відчути подих природи нашого Сходу.

Прибиває до ґрунту всюдисущий пил, притишує пожежі, збиває дими. Кинуті тварини й птиці лижуть каплі, а кинуті рослини п'ють вологу.

Поступово замовкає артилерія, бо снаряди летять крізь стіну води не туди. Повітря, вільне від диму й пилу, люди вдихають глибше, наростає фронтова тиша, наростає звук тисяч струмочків.

Врешті серед степів не лишається нічого, крім цього звуку, що заповнює весь простір між поодинокими вибухами. Люди дихають глибше, люди спокійніші.

Власне дощ дарує їм кілька додаткових годин життя у мелодіях небесної вологи й дуже відносному, але все ж спокою. А ми знову готуємося до бою...

Читайте також:
Війна
Українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.
23 січня, 15:00
Війна
Понад 10 кілометрів черги та далі по 2, по 3 фури підвозять ближче до фронту
23 січня, 12:19
Війна
Українські захисники міцно вгризлися у змерзлий степовий ґрунт Донецької області, де вправно знешкоджують отари російських загарбників.
19 січня, 18:37
Війна
Тепер солдатня з окупаційно-терористичного контингенту РФ відпочиватиме із вогником у пеклі на концерті Іосіфа Кобзона.
16 січня, 19:44
Війна
Через морози бійці не можуть відходити від своїх баз надовго, а акумулятори дронів і смартфонів на морозі сідають удвічі швидше
13 січня, 12:27
Війна
Понищена російськими загарбниками українська перлина Приазов'я наразі перебуває на межі гуманітарної катастрофи.
09 січня, 20:35