Український Сіверськодонецьк – кістка у горлі російських окупантів

Опінії
06.06.2022, 18:10
Український Сіверськодонецьк – кістка у горлі російських окупантів
Фото: Facebook

Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.

Народний депутат України VIII скликання

Ну, а потім ми прочитали в новинах, що там була контратака. На інших ділянках фронту поруч з цими двома містами ми спостерігаємо деяке зменшення артобстрілів.

Так, із режиму "Сталінград" перейшли у режим "Горенка лайт". Очевидно, що вся увага ворожої артилерії зараз направлена туди, де у нашого противника несподівано виникла проблема.

Атаки на нас продовжуються, у тому числі танкові, але ми стоїмо.

На днях вдруге за цю війну накрило нас фосфорними боєприпасами. Це таке оригінальне видовище – кругом світяться яскраво і гучно шиплять сотні рукотворних зірок, усе в диму...

А чи бачили ви, який буває дощ на Донбасі? Особливо під час цілодобових бойових дій; година, коли трохи вщухає, зменшується ця величезна війна і є можливість відчути подих природи нашого Сходу.

Прибиває до ґрунту всюдисущий пил, притишує пожежі, збиває дими. Кинуті тварини й птиці лижуть каплі, а кинуті рослини п'ють вологу.

Поступово замовкає артилерія, бо снаряди летять крізь стіну води не туди. Повітря, вільне від диму й пилу, люди вдихають глибше, наростає фронтова тиша, наростає звук тисяч струмочків.

Врешті серед степів не лишається нічого, крім цього звуку, що заповнює весь простір між поодинокими вибухами. Люди дихають глибше, люди спокійніші.

Власне дощ дарує їм кілька додаткових годин життя у мелодіях небесної вологи й дуже відносному, але все ж спокою. А ми знову готуємося до бою...

Читайте також:
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12.05.2023, 19:24