Ура-патріот Лісовий не склав іспит з української мови

ПОЛІТИКА
21.09.2023, 19:16
Ура-патріот Лісовий не склав іспит з української мови
Фото: Google

Висуванець вітчизняних соросят на посаді міністра освіти та науки разом із заступниками «забув» про екзамен. Урядовцю чхати на солов'їну.

Про це йдеться у розслідуванні наших колег-журналістів із видання ОРД. Вони викрили Оксена Лісового на грубому порушенні чинного законодавства для державних службовців.

Згідно зі статтею 7 Закону про Кабінет міністрів у вимогах до членів уряду прямо зазначається наступне: «Членами Кабміну можуть бути громадяни України, які мають право голосу, вищу освіту та володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови». Проте пан Лісовий не спромігся продемонструвати свій рівень володіння солов'їною, бо... забув!

Показний словесний ура-патріотизм наступника українофоба Сергія Шкарлета на посаді очільника МОН не підкріплений реальними справами. Ба більше, міністр свідомо відмовляється до нині скласти іспит, вважаючи це нижче свого авторитету, набутого завдяки участі у схемах поплічників Віктора Януковича родини Довгих.

Власне, зі Станіславом Довгим Оксен Лісовий протягом багатьох років — із часів ще президентства Леоніда Кучми — керували Малою академією наук. На це звернув увагу вітчизняний експерт Олександр Бурлака:

«Лісовий розповідає, що коли він посів посаду у МАН, у неї була дуже погана репутація і він все виправив. Але при цьому чомусь Президент МАН так і залишився на своєму місці. У Малої академії всі ці роки був директор Лісовий і президент Довгий. Тим часом в Україні відбулася Помаранчева революція, але на дует Лісового та Довгого це ніяк не вплинуло. Усім реформаторам вони подобалися».

Цілком очевидно, тривалі відносини з українофобом Довгим завадили ура-патріоту Лісовому довести на ділі гучні заяви у пресі з приводу покращення «функціонування української мови як державної». Міністр не має відповідного документа, що засвідчує рівень володіння державною мовою до обрання, під час чи вже після призначення на посаду.

Неповага пана Лісового і його заступників Євгена Кудрявця, Дениса Курбатова та Андрія Сташківа до чинного законодавства свідчить про небажання галасливих «реформаторів» здійснювати реальні зміни в освіті й науці. У принципі, профанація керівника МОН ставить під сумнів саме його перебування на займаній посаді та легітимність підписаних ним нормативних документів.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає українців повертатися до власної національної ідентичності й спілкуватися у побуті та на людях українською. Бо мова — також наша зброя.

Читайте також:
Політика
Поки «найвеличніший лідор світу» роз'їжджає альпійськими курортами, наші співгромадяни мусять йти в ярмо ворога. Все через дії Зе-влади.
вчора, 08:00
Політика
Зе-команда має багаторічний досвід зі створення видовищ для знудженої публіки. Тепер вони перейшли на найвищий міжнародний рівень.
18 червня, 07:10
Політика
Попри розпропаговану Банковою міжнародну підтримку справедливого миру, у Швейцарії виникли суперечності. «Глобальний Південь» проти.
17 червня, 21:42
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29