Уряд Британії дозволив російським олігархам тринькати «заморожені» кошти

ПОЛІТИКА
27 липня, 21:01
Уряд Британії дозволив російським олігархам тринькати «заморожені» кошти

Західні партнери України не припиняють дивувати сталістю подвійних стандартів щодо росіян, особливо тих, які є спонсорами геноциду.

Йдеться про олігархів із РФ, котрі змогли отримати від влади Великої Британії спеціальний дозвіл, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The New York Times".

Згідно з оприлюдненими американськими журналістами матеріалами, попри накладені санкції, гроші "гаманцям" кремлівського режиму видають на підставі певних урядових ліцензій.

«Лондон дав "зелене світло" окремим російським олігархам користуватися частиною їхніх багатомільярдних активів із заморожених рахунків. У деяких випадках їм дозволялося витрачати понад мільйон доларів на рік! При цьому британські дипломати намагаються завадити розголосу цієї справи», – повідомляють на шпальтах видання "The New York Times".

Прикметно, але головним фігурантом став один із засновників "Альфа-банку" і бізнес-партнер львівського міського голови Андрія Садового – олігарх Міхаіл Фрідман, відомий по спонсорству "Jazz Фесту".

У перший рік повномасштабної війни проти України цей "жирний гаманець" Кремля отримав дозвіл від уряду Бориса Джонсона на утримання домашнього персоналу, що складається з 19 співробітників.

Крім того, путінський підпанок «Фрідман отримує щомісячну допомогу у розмірі £7000 (приблизно $9000 – прим. ред.) для покриття основних потреб своєї сім'ї, яка проживає безпосередньо в одному з елітних районів Лондона».

А проте, як уже раніше інформавала медіаагенція "Останній Бастіон", західні компоненти для зброї продовжують надходити до ресурсної федерації московії й після повномасштабного вторгнення в Україну.

Читайте також:
Війна
Вони допомагають батьку обходити санкції.
06 грудня, 16:35
Світ
Кремль продовжує отримувати надприбутки від продажу нафти.
05 грудня, 15:45
Економіка
«Газпром» поставив всі запитувані обсяги і встановив новий рекорд добових поставок газу в Китай»
25 листопада, 16:58
Світ
Радар-детектор SkyEye може розпізнавати понад 330 моделей дронів на відстані до 35 кілометрів на відкритій місцевості.
18 листопада, 20:01
Економіка
41% палива у росії закупили країни Європейського Союзу.
16 листопада, 09:17
Світ
Його звинувачують в спробі обійти санкції та відмиванні коштів.
31 жовтня, 07:25