Уряд Китаю запустив гарячу лінію, куди можна буде «стукати» на всіх критиків компартії

СВІТ
13 квітня, 17:17
Уряд Китаю запустив гарячу лінію, куди можна буде «стукати» на всіх критиків компартії
Фото: ranok.ictv.ua

Але до СРСР, де навіть поетів топили в морі, китайські товариші не дотягують.

Уряд КНР запустив гарячу лінію, яка прийматиме скарги на громадян, які критикують Комуністичну партію Китаю. 

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на записку Управління з питань кіберпростору КНР.

У такий спосіб китайські можновладці планують покінчити з «історичними нігілістами» напередодні 100-річчя від дня заснування панівної партії країни.

Скарги прийматимуться стосовно людей, які «паплюжать» історію партії, критикують її керівництво й політику, «ганьблять честь» національних героїв і «заперечують перевагу культури розвиненого соціалізму» в інтернеті.

«Ми сподіваємося, що більшість інтернет-користувачів зіграють активну роль у нагляді над суспільством і з ентузіазмом повідомлятимуть про шкідливу інформацію», – йдеться в записці місцевого кіберуправління.

Китайські спецслужби сподіваються, що серед китайців знайдеться достатньо нових сексотів, які «стукатимуть» з, так би мовити, ідейних міркувань.

Відомо, що У КНР існує практика посилення цензури та нагляду за інтернетом напередодні історичних дат, які є значущими для китайського уряду.

Попри серйозність намірів китайського уряду, в питанні боротьби з інакодумцями до комуністичного СРСР китайці не дотягують, де, наприклад, на честь 20-річчя більшовицького перевороту 1917 року, поетів топили в морі; або ж ворогів режиму просто розстрілювали.

Читайте також:
Західна преса повна фотографій мертвих тіл і яскравих сцен, які, як правило, не публікуються після аналогічних катастроф в країнах Заходу.
вчора, 21:35
“Історія із Кримом є для мене абсолютно закритою. Я не окупант”, – раніше заявила журналістка Ольга Бичкова.
вчора, 21:32
Путін продовжує випробовувати США на міцність...
вчора, 16:45
Компанія BMW Україна почала приймання замовлень на новий електричний кросовер iX, який має прибути в нашу країну до кінця року
07 травня, 14:48