Уряд Шмигаля запровадив нові штрафи для українців

ЕКОНОМІКА
25.12.2021, 09:18
Уряд Шмигаля запровадив нові штрафи для українців

На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.

З 1 січня 2022 року для громадян України діятимуть нові фінансові стягнення за порушення природоохоронного законодавства.

Про це йдеться у відповідній урядовій постанові, оприлюдненій на сайті Кабінету міністрів, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема, 75 гривень українцям доведеться викласти за 1 гриб, зрізаний без дозволу, а за незаконно зрубане у степовій зоні дерево (залежно від виду – прим. ред.) – від 257 до 18 тисяч гривень.

За пошкодження рослинності віком до 5 років доведеться заплатити від 182,3 до 227,8 тисячі гривень із розрахунку на гектар площі; а якщо вік рослин перевищує 5 років – від 227,8 до 273,4 тисячі гривень.

Пошкодження газонів Кабмін оцінив у 198-320 гривень за 1 м², тоді як клумби тарифікували залежно від сортів квітів: півонії – 168 гривень, інші квіти – 91 гривня за одну рослину.

За несанкціоноване полювання такси серйозніші: наприклад, європейський олень коштуватиме браконьєру майже 45,6 тисячі гривень, кабан – 30,4 тисячі гривень, бобер – майже 8 тисяч гривень, а лисиця – 7,2 тисячі гривень.

Риболовля без дозволу в залежності від улову обійдеться українцям від 83 гривень за одного карася до майже 12,5 тисячі гривень за гібрид осетрових риб.

Здавалося б, нові штрафи мають спонукати громадян ставитися до природи з повагою і дисциплінувати суспільство, проте всі ми розуміємо, що це ніщо інше як пил в очі екоактивістам, а не справжня боротьба з браконьєрами та дереворубами.

Адже саме з приходом до влади Зе-команди крадіжки надр, незаконний вилов риб і вирубки лісів зросли у геометричній прогресії, "Останній Бастіон" неодноразово писав про цю кричущу ситуацію.

Фактично, винуватці екологічного лиха в Україні продовжують наживатися на природних ресурсах, які за Конституцією належать нашому народові, а пересічних громадян укотре заганяють у стійло з чималими штрафами.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно у Миргородському районі діти висадили молодий ліс.

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Полтава
Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами
24.12.2021, 17:09