Уся «велич» Росії окреслюється виключно фарватером Волги, — журналіст Бабченко

СВІТ
12.07.2021, 13:53
Уся «велич» Росії окреслюється виключно фарватером Волги, — журналіст Бабченко
Фото: Twitter

Мешканці переважної більшості території РФ живуть у межичассі, і тільки Москва з Санкт-Петербургом та Грозним — у ХХІ столітті.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав проукраїнський російський журналіст Аркадій Бабченко, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, доволі показовим є контраст між життям у суб'єктах федерації власне європейської частини РФ; він наводить яскравий приклад Твері та Вишнього Волочка.

«Якщо їхати шляхопроводом М-10 "Москва — Санкт-Петербург", то неозброєним оком можна помітити, як уся велич Росії окреслюється рівно по фарватеру Волги. Без перебільшення! Москва — двадцять перше століття; Твер — ще туди-сюди, друга половина двадцятого. Все, що за Волгою — вже середина дев'ятнадцятого. Вишній Волочок строго за ґрадацією застряг у дев'ятнадцятому. Одне з моїх улюблених місць на Росії. Тут я прямо фізично відчуваю — чорт, кляті фізики мали рацію, провали у часі існують. Паралельні виміри є. І одна з червоточин веде чомусь не до технолоґічних див високорозвинених цивілізацій сусідньої ґалактики, а до Вишнього Волочка. Чорна діра знайдена», — стверджує Аркадій Бабченко.

Журналіст переконаний, за будь-якої влади на Росії провінційні населені пункти (включно з селами) лишатимуться жити у минулому, там нічого не змінюватиметься роками, адже всім начхати на саморозвиток, головне — умовна ґеополітична "велич".

«У таких місцях ніколи нічого не змінювалося, не змінюється і не зміниться. Взагалі! Щоразу проїжджаючи Вишній Волочок, я відчуваю дивні почуття. Лишень погляньте, ну вся ж таблиця Менделєєва, ну золота хоч ложкою жуй, ну 2 океани, 15 морів, Сибір і Чорнозем'я, алмази та нікель, алюміній і бивні мамонта, ну найбільше ж прісне озеро планети, ну нафта ж по 150 баксів, ну як же так можна жити? Виявляється можна, бо ж Олімпіада, "Кримнаш", єдина країна, здатна перетворити на радіоактивний попіл, Сирія, енерґоміст, "п'ята колона", Ротенберги, Абама-ЧМО», — підсумовує Аркадій Бабченко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що теперішній володар Кремля – Владімір Путін – збірний образ дурника з анекдотів.

Середмістя Вишнього Волочка (наші дні)
Середмістя Вишнього Волочка (наші дні)
вибір редакції
Читайте також:
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
вчора, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19 липня, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45
Війна
МЗС України закликає виключити росію з усіх космічних програм за прапор терористів «ЛНР» на МКС
05 липня, 15:35