В ОПЕК погодилися зберегти видобуток чорного золота без змін

ЕКОНОМІКА
04.12.2022, 20:23
В ОПЕК погодилися зберегти видобуток чорного золота без змін
Фото: Dunya News

Міжнародний картель під назвою Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК+) вирішив зіграти на руку азійським деспотіям.

Такі відомості з австрійської столиці нині, 4 грудня, оприлюднило авторитетне видання "Reuters", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, уряди 13 держав світу узгодили спільне рішення зберегти видобуток чорного золота на рівні 2 мільйони барелів на день.

Фактично, учасники ОПЕК+ стали на бік комуністичного Китаю, РФ та Ірану в їхньому намаганні "заморозити" поточну ринкову ціну на нафту для власних геополітичних інтриг проти колективного Заходу.

Показово, що вказане рішення ухвалено на тлі домовленості G7 про обмеження вартості на російське чорне золото і зростання занепокоєння щодо нових карантинів у КНР.

Водночас у Кремлі вже наголосили, що продаватимуть вкрадене у корінних народів Уралу і Сибіру викопне паливо тільки до тих країн, які працюватимуть на умовах вигідних РФ.

Наразі ж ОПЕК+ має намір оцінити вплив на ринок обмеження ціни на російську нафту у $60 за барель, опісля цей картель збереться на чергове засідання у Відні для розв'язання нових питань видобуної галузі.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії продовжує активно експортувати нафтопродукти до Європи, поповнюючи власний військовий бюджет валютою.

Читайте також:
Економіка
Чималі запаси літію в Україні змушують міжнародні компанії та світові уряди допомагати нашому спротиву російській агресії.
22.04.2022, 09:37
Економіка
Дві південноамериканські країни призупинили постачання літієвої руди до російської федерації, власних надр у московитів немає.
13.04.2022, 07:09
Економіка
Найбільшими забруднювачами поверхневих вод в Україні є комунальні та приватні підприємства водоканалу.
30.10.2021, 11:24
Світ
Анкара планує істотно знизити залежність від імпорту "блакитного палива", а тому розвідуватиме власні газородовища.
29.07.2021, 11:27
Світ
Понад 70% людей у світі живуть в умовах зростаючої нерівності в доходах і якості життя.
19.07.2020, 09:44
Економіка
На другий рік широкомасштабної воєнної агресії проти України, Росія встояла економічно, налагодивши "тіньові постачі" з країн-сусідів.
04 лютого, 20:44