В ОПЕК погодилися зберегти видобуток чорного золота без змін

ЕКОНОМІКА
04.12.2022, 20:23
В ОПЕК погодилися зберегти видобуток чорного золота без змін
Фото: Dunya News

Міжнародний картель під назвою Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК+) вирішив зіграти на руку азійським деспотіям.

Такі відомості з австрійської столиці нині, 4 грудня, оприлюднило авторитетне видання "Reuters", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, уряди 13 держав світу узгодили спільне рішення зберегти видобуток чорного золота на рівні 2 мільйони барелів на день.

Фактично, учасники ОПЕК+ стали на бік комуністичного Китаю, РФ та Ірану в їхньому намаганні "заморозити" поточну ринкову ціну на нафту для власних геополітичних інтриг проти колективного Заходу.

Показово, що вказане рішення ухвалено на тлі домовленості G7 про обмеження вартості на російське чорне золото і зростання занепокоєння щодо нових карантинів у КНР.

Водночас у Кремлі вже наголосили, що продаватимуть вкрадене у корінних народів Уралу і Сибіру викопне паливо тільки до тих країн, які працюватимуть на умовах вигідних РФ.

Наразі ж ОПЕК+ має намір оцінити вплив на ринок обмеження ціни на російську нафту у $60 за барель, опісля цей картель збереться на чергове засідання у Відні для розв'язання нових питань видобуної галузі.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії продовжує активно експортувати нафтопродукти до Європи, поповнюючи власний військовий бюджет валютою.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Дослідники приголомшили світ звісткою. З-поміж енергозалежних держав відсутня Україна, Європейська спілка, Африка та Латинська Америка.
05 серпня, 21:40
Світ
Мова про велику ділянку морського дна багату на ресурси. Пекін і Москва вимагають від Вашинґтона поступитися та не провокувати ескалацію.
01 серпня, 06:01
Життя
Глибоководні частини Світового океану приховують незліченні багатства. Одне із них — залізомарганцеві конкреції та бентосні відкладення.
26 липня, 06:00
Економіка
Давно відомо, що наша країна потенційно дуже багата на поклади літію, кольорових і рідкісноземельних металів. Вони — квиток у майбутнє.
14 червня, 12:38
Економіка
Багата на оклади урану та інші цінні метали африканська країна стала залежною від РФ і КНР. Там панує військово-терористична хунта.
05 червня, 12:38
Економіка
Після військового заколоту і державного перевороту бідна африканська держава є колонією Москви. Владу там тримають терористи «Вагнера».
19 березня, 12:27