В Україні гине цвіт нашої нації, тоді як росіяни позбавляються біосміття

ВІЙНА
13 серпня, 19:34
В Україні гине цвіт нашої нації, тоді як росіяни позбавляються біосміття
Фото: Останній Бастіон

На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.

Такі відомості з місця події передав власний кореспондент інформаційної агенції "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до металевих стендів прикріплено документи про здобуття ступенів бакалавра і магістра, котрі належать тим, хто пішов на фронт і поліг смертю хоробрих, захищаючи нас із вами.

Фактично, це повторення подій понад 100-річної давнини, коли українські гімназисти та студенти залишили навчальні класи й стали боронити Батьківщину від московитських загарбників-більшовиків.

Натомість прикметно, що з російського боку на фронті переважно гинуть ті, хто раніше відзначився причетністю до криміналу і ті, кого Кремлю не шкода утилізувати (могилізувати) на чужині.

Між тим, "Останній Бастіон" укотре нагадує своїм читачам, що найбільшим жахом Москви є агресивне й організоване українство, а особливе наша озброєна молодь, яка рушила добровольцями на війну.

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Усі віки війна була поруч з нами. У нашій землі засіяно безліч куль, наконечників стріл, бойових сокир, які прямо натякали – буде війна.
вчора, 18:34
Війна
Доля України, як незалежної держави, та українців, як вільної нації, вирішується на полі бою, ніякі залякування Кремля не зупинять війну.
26 вересня, 08:09
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
24 вересня, 19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00