В українських захисників вкрали авто на Запорізькому напрямку

ВІЙНА
06.09.2023, 18:16
В українських захисників вкрали авто на Запорізькому напрямку
Фото: Авангард

Поки наші фронтовики цілодобово працюють над визволенням Півдня, проливають піт і кров, невідомі злодюжки не цураються їх обкрадати.

Свідченням цього є заява пресслужби бойового підрозділу "Авангард" Сил оборони України, який воює на Запорізькому напрямку, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці виконували бойове завдання пішим ходом, залишивши фронтову автівку в одному з сіл, чим скористалися ласі до легкої наживи мерзотники.

«Погані люди вкрали в нашого взводу автомобіль "Kia Sorento". Свідки, яких ми знайшли, бачили позавчора приблизно о 15:00, як її ввозили на евакуаторі в Запоріжжя. Ми кинули цю машину в одному з сіл, оскільки вона зламалася – усе літо цей залізний кінь возив нас на завдання та витягував на собі завжди набагато більше, аніж розраховували його конструктори.

Не було часу займатися нею, через виконання бойових завдань, і тому вона простояла більше двох тижнів. Просимо розповсюдити цю інформацію. Той, хто вкрав – поверніть автомобіль по-доброму, інакше ми вас зловимо та буде вам біда. Якщо хтось може допомогти з пошуками – будемо вдячні», – зазначили фронтовики із підрозділу "Авангард".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, поки українці захищають Батьківщину від агресора на передовій, поодинокі ділки у владі добивають її зсередини.

Читайте також:
Кримінал
Власники паспортів із двоголовою куркою — не бажані гості в азійській монархії. Їх відловлюватимуть і каратимуть за кожне порушення.
06 червня, 08:20
Полтава
Комусь війна і захист України від зовнішнього ворога на фронті, а комусь у тилу непогано живеться. Дерева нищать, кишені від грошви пухнуть.
03 червня, 12:36
Кримінал
Засуджений за передачу окупантам даних про розташування наших захисників житель Слов'янська, відсидить лише 8 років. Він визнав свою вину.
17 квітня, 07:01
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.
13 лютого, 21:42
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04