В українських захисників вкрали авто на Запорізькому напрямку

ВІЙНА
06 вересня, 18:16
В українських захисників вкрали авто на Запорізькому напрямку
Фото: Авангард

Поки наші фронтовики цілодобово працюють над визволенням Півдня, проливають піт і кров, невідомі злодюжки не цураються їх обкрадати.

Свідченням цього є заява пресслужби бойового підрозділу "Авангард" Сил оборони України, який воює на Запорізькому напрямку, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці виконували бойове завдання пішим ходом, залишивши фронтову автівку в одному з сіл, чим скористалися ласі до легкої наживи мерзотники.

«Погані люди вкрали в нашого взводу автомобіль "Kia Sorento". Свідки, яких ми знайшли, бачили позавчора приблизно о 15:00, як її ввозили на евакуаторі в Запоріжжя. Ми кинули цю машину в одному з сіл, оскільки вона зламалася – усе літо цей залізний кінь возив нас на завдання та витягував на собі завжди набагато більше, аніж розраховували його конструктори.

Не було часу займатися нею, через виконання бойових завдань, і тому вона простояла більше двох тижнів. Просимо розповсюдити цю інформацію. Той, хто вкрав – поверніть автомобіль по-доброму, інакше ми вас зловимо та буде вам біда. Якщо хтось може допомогти з пошуками – будемо вдячні», – зазначили фронтовики із підрозділу "Авангард".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, поки українці захищають Батьківщину від агресора на передовій, поодинокі ділки у владі добивають її зсередини.

Читайте також:
Кримінал
Навіть на вільній від окупації території України знаходяться особи, які свідомо співпрацюють із ворогом. Росіяни цим активно користуються.
16 жовтня, 17:47
Кримінал
Поки Сили оборони України відсувають лінію фронту, у тилу знищують цілі екосистеми. Виявилося, що посадовці теж у ділі.
02 жовтня, 18:43
Історія
Через 82 роки нащадки непокараних злочинців підірвали греблю Каховської ГЕС.
18 серпня, 12:30
Світ
Цьогорічний форум "Росія-Африка" у Санкт-Петербурзі знову став місцем самовихваляння старезного кремлівського бункерного щура.
27 липня, 20:32
Кримінал
Зловмисник напав на священнослужителів у двох церквах — Сан-Ісідро та Нуестра-Сеньора-де-Ла-Пальма на півдні Іспанії.
26 січня, 20:13
Кримінал
Витвори релігійно-церковного мистецтва, викрадені невстановленими правопорушниками, тепер докази у кримінальному проваджені.
06.11.2022, 19:45