В ЄС немає армій, які б могли кинути виклик контингенту РФ

ВІЙНА
28 лютого, 19:17
В ЄС немає армій, які б могли кинути виклик контингенту РФ

На тлі панічних новин в Європі стає панівною думка, що Україна поступово програє війну. Захід мусить нарешті допомогти спинити агресора.

Таку думку висловив вітчизняний воєнний історик, аналітик і військовослужбовець Національної гвардії України Роман Пономаренко. Він стверджує, що позавчорашня міжнародна конференція на підтримку України за участю двох десятків голів західних держав та урядів у Парижі сполохало тамтешніх пацифістів.

Головною причиною стала гучна заява Емманюеля Макрона. По завершенню зустрічі президент Франції заявив про можливе відрядження військового контингенту західних держав в Україну, хоча консенсусу із цього питання наразі немає та навряд чи буде.

«Мова йде не про НАТО або ЄС як загальні структури, а про індивідуальні угоди конкретних країн із Києвом. Масової підтримки населення цих країн дана ініціатива не знайде, а їхня опозиція буде на повну розкручувати тези про «наші солдати вмирають за чужі інтереси» та «загроза Третьої світової війни». Європейські політики надзвичайно залежні від громадської думки всередині своїх країн, це вам не РФ чи КНР, з «єдиним вірним курсом».

Водночас в Європі наразі немає армій, які б могли кинути виклик російській армії. Тобто втручання тої чи іншої європейської країни в нашу війну якогось рішучого перелому на полі бою не обіцяє. Проте буде обов'язково використано РФ для подальшої ескалації протистояння з Заходом. За нинішніх умов західним країнам краще б зосередитися на розвитку власного ВПК, на постачанні зброї та боєприпасів в Україну, на фінансовій допомозі нам та на запровадженні дійсно жорстких санкцій, які вплинуть на російську економіку», — висловився Роман Пономаренко.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що об'єднана Європа (тобто ні ЄС, ні НАТО — прим. ред.) не хоче воювати. Зокрема, французи хочуть, щоби за них у степах помирали мільйони українців.

Читайте також:
Політика
Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ. Не можна замиритися із Кремлем.
22 березня, 06:03
Світ
База НАТО матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км.На базі зможуть постійно проживати до 10 тис. військовослужбовців
18 березня, 10:53
Світ
Швеція офіційно стала новим 32-м членом НАТО.
07 березня, 18:07
Світ
Раніше парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до Північноатлантичного Альянсу
05 березня, 18:27
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
27 лютого, 11:19