Велика таємниця Московії-Росії

СВІТ
05.07.2023, 17:18
Велика таємниця Московії-Росії
Фото: Останній Бастіон

Із часу заснування на мерянській землі тюркського поселення з центром у Кремлі, звідти завжди лунає брехня підкріплена кривавими злочинами.

До тепер у сховищах Збройової палати Москви зберігається 6 парадних шоломів-шишаків на типу "єрихонка", які нібито носили тамтешні володарі (самозвані "російські царі" – прим. ред.).

А знаєте, що найцікавіше? – Всі вони прикрашені добірними цитатами з Корану, якими прославляється Аллах та його пророк Магомет, й окремо їхній земний намісник із роду Чинґізидів!

Ще якихось 500 років тому справжні засновники Московії-Росії, носилися зі скривавленими ятаганами й шаблюками один за одним територією конаючої Золотої Орди у намаганні розділити її на власний розсуд.

І були вони більш менш правовірними мусульманами: Узбек, Ширін, Тохтамиш, Булгак, Мамай, Шадибек, Темір, Касим, – і ніяких вам Ігорів чи Святославів, навмисно дописаних значно пізніше німкенею Єкатєріной II до розрядних книг Івана IV Лютого.

Власне до християнства, чи пак візантійської версії православ'я, запозиченого у тієї ж таки Орди, їхні спадкоємці стали переходити за династії Романових, спробувавши почати примусовий дрейф до Заходу.

Ось вам і Московія – "хранителька православ'я", ось вам і самозваний "третій Рим", який радше є "другою Тартарією" чи землею андрофагів, якщо перефразовувати славетного "батька історії" Геродота.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що географічно українські землі сягають Дону, того самого, де стоїть Ростов; про це писали античні автори, які стали класиками історіографії.

Читайте також:
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40
Опінії
Пам'ятаймо, Москва як ніхто вміє ділити, щоби нищити! Особливо підступно цю тактику вона вчиняє віками щодо волелюбного українського народу.
03 лютого, 20:30
Історія
22 січня 1919 року у середмісті Києва було доволі гамірно й по-святковому тепло. На вулицях майоріли синьо-жовті стяги, натовп чекав дива...
22 січня, 07:12
Історія
Нинішня влада України у цілому і Львова зокрема не розшукує прізвища і нащадків каральних служб СССР. Вони й досі тут, чекають на Москву.
06 січня, 20:30