Війна взимку і війна влітку – дві зовсім різні війни

Опінії
01.12.2022, 18:33
Війна взимку і війна влітку – дві зовсім різні війни
Фото: Facebook

Вікна Вугледара свистять цілодобово. Вітер день і ніч полює за нашим теплом...

Народний депутат України VIII скликання

Проте, варто лише десь забаритися – і життя витікає швидко з руки чи ноги. Щоби відновити його, щоби прогнати холодний параліч, потрібен час.

Людині, котра повільно замерзає, думати стає важко, слабне воля. Так, величезна, безкінечна зима застилає собою майбутнє...

Противник теж страждає – я особисто бачив, як прямо на передовій росіяни палили грубку, димом демаскуючи свою позицію. Вочевидь, вважали степовий холод більшою небезпекою, ніж артобстріл.

Але я думаю про інше, моя дорога на фронт іде повз могили моїх рідних, котрі померли від Голодомору. Це і буквально так, і у фантазії бачу, як вони дивляться з того світу, як я їду на цю давню війну.

Вони кажуть мені:

«Цей твій теперішній холод – тисячна доля холоду зими 1932-33. Зброя, що у твоїх руках нині – у тисячу разів гостріша, ніж та, що була у нас.

Із років наших страждань виросло твоє щастя. А ти – та частка нашого роду, об яку зламається їх зброя; ти, хоч і не найсильніший серед нас, але твоїми руками смерті буде смерть, а життю – життя».

Читайте також:
Війна
Жодної вцілілої будівлі, десятки загиблих і сотні поранених цивільних через постійні удари... Але вогонь запеклих не пече!
27 січня, 06:51
Війна
Ситуація у місті важка. Починає нагадувати кінець весни та початок літа 2022 року, а саме події у Сіверськодонецьку.
07 січня, 20:51
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії вкотре завдав підступного вогневого удару по мирним українцям.
07.12.2022, 22:15
Опінії
Місто, темрява, періодичні вибухи та рух невидимих людей. Десь поруч від нас працюють танки чи гармати.
20.11.2022, 18:09
Війна
Вогневий вал, який щодня відчувають наші захисники на Бахмутському напрямку, окупанти спрямували виключно на цивільні об'єкти.
17.11.2022, 18:01
Війна
Бахмутський напрямок – один із найгарячіших на Східному фронті, щогодини там навічно зникає ціла рота російських окупантів.
07.11.2022, 19:27