Військові доставили до медзакладів неподалік лінії зіткнення 50 тонн медичних вантажів

25 березня, 15:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: 5.ua

Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.

Щодня військовослужбовці ЗСУ, що беруть участь в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, доводять реальними справами ефективність стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід».

Про це йдеться в повідомленні служби зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України на сторінці у Фейсбук.

«Так, лише протягом минулого року до цивільних медичних закладів, які знаходяться неподалік лінії зіткнення, українськими військовими доставлено понад 50 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення на загальну суму більш ніж 9 мільйонів гривень», – повідомляють в службі зв'язків з громадськістю.

Зазначається, що останнього разу гуманітарну допомогу отримала амбулаторія загальної практики та сімейної медицини № 2 в населеному пункті Тошківка, що на Луганщині.

Так, військовослужбовці Збройних Сил України доставили до медичного закладу одноразові медичні інструменти, медичний одяг, набори для проведення хірургічних втручань, набори для передопераційної підготовки та промивки ран, а також набори для лікування опіків.

«На даний час ця амбулаторія надає медичну допомогу майже 5000 українцям, які проживають поблизу лінії зіткнення, серед яких п'ятсот – це діти», – зазначив т.в.о. командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Наєв також повідомив, що допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери, «що є черговим свідченням не байдужості суспільства та прикладом об’єднання патріотичних сил».

Допомагають військові доставляти вантажі й, зокрема, в Нижнянський обласний психоневрологічний диспансер, якій розташований у Попаснянському районі Луганської області. Це допоміжні пристрої для ванн, спеціалізовані медичні меблі, ходуни, інвалідні візки та засоби гігієни для важкохворих.

Слід зазначити, що у Нижнянському обласному психоневрологічному диспансері сьогодні на постійному лікуванні знаходиться 155 важкохворих людей, 28 з них взагалі ніколи не встають з ліжка.

Читайте також:
Американські ЗМІ повідомляли про участь російських «фабрик тролів» в організації останніх погромів в США.
10:05
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
У низці країн світу від голоду, викликаного пандемією коронавірусу може померти більше людей, ніж від самого вірусу
08:59
За три останні дні на Донбасі 10 українських військових отримали поранення, один – загинув.
вчора, 21:35
З початку року обсяг готівки поза банками зріс на 16,7%.
вчора, 19:38
Про цей крок Нідерланди повідомлять Раду Безпеки ООН.
вчора, 16:49