Військові доставили до медзакладів неподалік лінії зіткнення 50 тонн медичних вантажів

25.03.2020, 15:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: 5.ua

Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.

Щодня військовослужбовці ЗСУ, що беруть участь в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, доводять реальними справами ефективність стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід».

Про це йдеться в повідомленні служби зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України на сторінці у Фейсбук.

«Так, лише протягом минулого року до цивільних медичних закладів, які знаходяться неподалік лінії зіткнення, українськими військовими доставлено понад 50 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення на загальну суму більш ніж 9 мільйонів гривень», – повідомляють в службі зв'язків з громадськістю.

Зазначається, що останнього разу гуманітарну допомогу отримала амбулаторія загальної практики та сімейної медицини № 2 в населеному пункті Тошківка, що на Луганщині.

Так, військовослужбовці Збройних Сил України доставили до медичного закладу одноразові медичні інструменти, медичний одяг, набори для проведення хірургічних втручань, набори для передопераційної підготовки та промивки ран, а також набори для лікування опіків.

«На даний час ця амбулаторія надає медичну допомогу майже 5000 українцям, які проживають поблизу лінії зіткнення, серед яких п'ятсот – це діти», – зазначив т.в.о. командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Наєв також повідомив, що допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери, «що є черговим свідченням не байдужості суспільства та прикладом об’єднання патріотичних сил».

Допомагають військові доставляти вантажі й, зокрема, в Нижнянський обласний психоневрологічний диспансер, якій розташований у Попаснянському районі Луганської області. Це допоміжні пристрої для ванн, спеціалізовані медичні меблі, ходуни, інвалідні візки та засоби гігієни для важкохворих.

Слід зазначити, що у Нижнянському обласному психоневрологічному диспансері сьогодні на постійному лікуванні знаходиться 155 важкохворих людей, 28 з них взагалі ніколи не встають з ліжка.

Читайте також:
30 років при владі для Ідриса Дебі завершилися смертю від кулі повстанців-ісламістів на півночі Республіки Чад.
10:37
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
08:59
«Тікати не збираємось. Здаватися не звикли».
вчора, 22:45
Як і будь-який адепт "русскава міра", головний чекіст Московії полюбляє сакральні історичні дати.
вчора, 21:05
В МВС намагаються сформувати в українців хибне уявлення про його винуватість.
вчора, 19:00