Військовий про логіку Зеленського: вбили чотирьох військових, а ми будемо терпіти, бо ми терпіли

ПОЛІТИКА
28 березня, 16:14
Зеленський – "нелох"
Зеленський – "нелох"

“Прочитав новини. Дістав фломастер, провів червону лінію”...

Військовий Валентин Калина пояснив “нелоховську” позицію Володимира Зеленського, який вчергове наплював на смерть тепер вже 4 українських військовослужбовців (далі по тексту стилістику і мову автора збережено-РЕД).
 
“Читаю звернення гаранта."Повернути на позиції контрснайперські групи, важку артилерію, постійно вести розвідку ворожих позицій, на будь-який постріл зрівнювати з землею ворожі позиції".... Шютка. Щось там про пєрєміріє. Нє дадім сарвать. Тобто гатіть по українських позиціях з чого завгодно, скільки завгодно і коли завгодно. Ми будєм вазмущаца”, – написав військовий.

Валентин Калина зазначив, що ТКГ через ОБСЄ десять раз пробувала зупинити обстріл.Тобто ОБСЄ дев'ять раз послала на@ер клоунів з ТКГ. З першого разу вони не зрозуміли”.

“Проведу ще одну червону лінію.На них всім пох@ер, а мені фломастерів не жаль. Будемо терпіти. Що поробиш.Ми терпіли. А терпіл ні про що не запитують.Терпіл.... Ну ви в курсі”, – іронізує військовий.

Читайте також:
Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".
27 квітня, 12:36
Прямо зараз у "світила" вітчизняної науки та "видатного вченого" Іллі Киви триває захист кандидатського дисертаційного дослідження.
26 квітня, 12:24
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49
"Червона нитка на зап'ясті колишнього очільника МЗС, що розмірковує над тим як  перемогти Росію – це якийсь культурологічний шок".
16 квітня, 14:50