Вільні люди: у Швейцарії громадяни виступили проти медичного апартеїду

СВІТ
22.09.2021, 11:32
Вільні люди: у Швейцарії громадяни виступили проти медичного апартеїду
Фото: Facebook

Посилення карантинних обмежень і запровадження так званих COVID-паспортів у Швейцарії спровокували сидячі протести.

Численні фото і відео з місця подій викладають самі жителі центральноєвропейської країни у соціальних мережах, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, днями швейцарська влада заборонила відвідувати заклади громадського харчування та дозвілля тим, хто відмовився або ще не вакцинувався.

Станом на тепер до ресторанів, кафе і кінотеатрів пускають виключно за наявності COVID-сертифікатів; тести на коронавірусні антитіла не беруться до уваги.

Обурені такими антиконституційними заходами чиновників і депутатів громадяни вирішили не коритися новим обмеженням, влаштувавши масовий вуличний пікнік просто неба.

«Нам набридло сидіти у чотирьох стінах. Люди хочуть повернутися до нормального життя. Ось чому сьогодні так багато швейцарців вечеряють на вулиці, а не у кафе, бо для нас важливо бути разом, особливо у час пандемії. Ми хочемо почуватися вільними від нав'язаних нам згори заборон», – коментує ситуацію одна з учасниць імпровізованого протесту.

При цьому, за офіційною статистикою, на ранок 22 вересня у Швейцарії зареєстровано підтверджених 1236 нових випадків інфікування коронавірусом і 6 випадків смерті (у цілому пандемія там іде на спад – прим. ред.); загальна ж епідеміологічна картина у країні виглядає позитивною і не потребує посилення карантинних обмежень.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що представники організації "Doctors for COVID Ethics" закликають уряди країн світу припинити використання вакцин компанії "Pfizer".

Читайте також:
Життя
Коронавірус, як і раніше, широко поширений у світі. Ця виведена у китайській лабораторії зараза викликає тяжкі захворювання та смерть.
20.12.2023, 14:45
Політика
Найбільша (поки що) пандемія у XXI столітті завершилася. Людство приходить до тями після 2 років примусової "самоізоляції".
05.05.2023, 21:08
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10.01.2023, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19.01.2022, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08.01.2022, 12:45