Випускники українських шкіл зможуть вступити до вишів Сакартвело без іспитів

СВІТ
22 серпня, 17:03
Випускники українських шкіл зможуть вступити до вишів Сакартвело без іспитів

Абітурієнти з України отримали дозвіл на вступ до грузинських університетів без складання обов'язкового Єдиного національного оцінювання.

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба на офіційному сайті Міністерва освіти та науки Республіки Сакартвело, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За рішенням чинного грузинського уряду, українські школярі, котрі зголосилися поїхати до кавказької країни, будуть зараховані до вишів за спрощеною процедурою.

«Учні 11-х класів, яким довелося дистанційно закінчувати навчання в українських школах, можуть не складати сертифікаційні іспити для грузинських вишів. На сьогодні у нас знаходяться понад 1500 дітей з України здобувають освіту у різних державних і приватних школах по всій країні. З них понад 900 – продовжують навчання у спеціально створеному українськомовному секторі», – повідомили у пресслужбі МОН Сакартвело.

Також два головні грузинські виші у Тбілісі та Батумі окремо пропонують охочим українським випускникам пройти безплатне добровільне тестування з математики та історії в online-форматі для покращення набутих знань.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", очільник МЗС Естонії Урмас Рейнсалу закликав посилити озброєння України.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
На тлі успіхів України на полі бою не варто забувати про тил. Подивімося, яке ж майбутнє для вчителів готує Зе-влада.
16 вересня, 18:12
Життя
Фахові поради батькам і вчителям до 1 вересня та початку нового навчального року.
01 вересня, 19:45
Війна
Трудовий колектив Херсонського державного університету вирішив поновити освітній процес, поки у дистанційному форматі.
10 квітня, 19:23
Історія
Продовжується руйнація української освіти
30 січня, 12:27
Історія
Людина, яка попри більшовицьку окупацію своєї батьківщини взялася виховувати та навчати, заслуговує на шану й визнання...
13.11.2021, 18:12
Полтава
Розглянуто питання вступної кампанії 2021-2022 років.
02.11.2021, 15:31