Вишеградська четвірка застерігає Брюссель від популяризації символів комунізму

СВІТ
25 червня, 11:32
Вишеградська четвірка застерігає Брюссель від популяризації символів комунізму
Фото: Twitter

Так звані "європейські цінності" все більше нагадують відродження найгірших проявів тоталітарної ідеології.

Цього тижня у Брюсселі на одній з урядових будівель вивісили прапор СССР на знак підтримки протестів, організованих лівими рухами "Black Lives Matter" і "Антифа".

Свідком події став угорський посол в Бельгії Томош-Іван Ковоч, вранці 25 червня повідомили на сторінці Вишеградської групи у соціальній мережі Twitter.

Червоний стяг із жовтими серпом і молотом, під яким здійснювалась агресивна окупація Москвою низки країн Східної та Центральної Європи, сьогодні вільно майорить над вулицями міста, що не пізнав усі жахи комунізму.

«Жахливо бачити в центрі Брюсселя — столиці Єдиної Європи у 2020 році прапор лівого тоталітаризму! Дивує, чому задля підтримки стихійних протестів було демонстративно вивішено саме цей символ масових убивств, Голодомору, ГУЛАГу», — прокоментував ситуацію угорський посол.

Крім того, на думку дипломатів Вишеградської четвірки, політикам Західної Європи слід переглянути свої орієнтири та відмовитися від популяризації антигуманної ідеології, яку уособлюють не лише Маркс і Лєнін, ба навіть Че Ґевара і їм подібні "борці за свободу".

Читайте також:
Перший був переважно локальним явищем за царської Росії, другий — за СССР набув тотального характеру.
18 вересня, 14:00
Тоталітарна ідеологія з її символами та доктриною має бути заборонена законом, а Голодомор — визнаний актом спланованого геноциду.
14 вересня, 12:34
У Вільнюсі провели урочисті заходи з нагоди 506-річчя знаменної події у нашій спільній історії — битви під Оршею.
10 вересня, 08:48
На 30-му році незалежності Україна досі не змогла розвіяти брехню про "визволення" Червоною армією і діяльність так званих "партизан".
03 вересня, 09:31
На думку "гаранта", в Україні немає єдиної української нації, а є багато різних людей, багато національностей і віросповідань.
26 серпня, 10:37
Пирятинська влада й ветерани бойових дій розглянули питання створення у місті алеї пам’яті полеглих на Донбасі військовослужбовців.
26 серпня, 08:49