Вітчизняним суддям закони України не указ

ПОЛІТИКА
23 травня, 19:52
Вітчизняним суддям закони України не указ
Фото: Google

Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!

Свідченням цього є нещодавнє рішення Державної судової адміністрації України не відкривати адвокатам доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Такі відомості для широкого суспільного розголосу у Facebook оприлюднили правники із київської приватної контори "Адвокати Титаренко & Яресько", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, представники вітчизняної судової гілки влади вирішили скористатися воєнним станом і певними обмеженнями конституційних прав громадян задля власних забаганок.

Показовим є наступне самовиправдання слуг Феміди з приводу ухваленого ними незаконного рішення:

«З метою запобігання загрози життю та здоров'ю суддів і учасників судового процесу та для забезпечення безпеки цілісності бази даних, адміністратором Реєстру було вжито заходів для тимчасового обмеження загального доступу до інформаційних ресурсів Реєстру, а також до сервісу – Стан розгляду справ».

Водночас у керівництві ДСА України відмовилися уточнювати, впродовж якого саме терміну буде діяти вказана заборона на доступ до ЄДРСР і Судової влади, а також, як тепер працювати правникам.

«Скоро можна буде говорити про знищення не лише приватних виконавців, а і судової системи та адвокатури», – прокоментували невтішну ситуацію у приватній конторі "Адвокати Титаренко & Яресько".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що полтавська самозвана суддя-грантожерка Лариса Гольник – загроза для цілої системи вітчизняного правосуддя.

Вітчизняним суддям закони України не указ_1
Вітчизняним суддям закони України не указ_3
Читайте також:
Опінії
Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!
вчора, 18:22
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35
Опінії
Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.
22 травня, 08:48
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33