Визволення Херсону – важлива економічна перемога

ЕКОНОМІКА
12.11.2022, 20:27
Визволення Херсону – важлива економічна перемога

З поверненням синьо-жовтого стяга на Правобережну Херсонщину мають розширитися наші логістичні потужності у Чорному морі.

До такого висновку прийшов засновник всеукраїнської громадської ініціативи "Останній Капіталіст", політичний оглядач і економіст Валентин Краснопьоров.

За його словами, звільнення Херсону з прилеглими прибережними населеними пунктами є важливою подією не тільки у військовому і геополітичному розрізі, а й вдалим економічним успіхом.

«По-перше, це розширення морських логістичних потужностей завдяки миколаївським портам, які тепер більш захищені. Тобто, можна розширити "зернову угоду" і на них, а у перспективі – почати використовувати потужності Херсонського морського торговельного порту. По-друге, це розширення площі звільнених сільськогосподарських земель, де можна починати обережно обробляти. А ми знаємо як наші куркулі вміють працювати під час війни та буквально під летючими снарядами збирають врожай», – зазначив Валентин Краснопьоров.

Водночас слід додати, що попри деокупацію значної частини українського Півдня, місцеві поля, лісопосадки, дороги та населені пункти ще довго будуть усіяні небезпечними вибуховими "подарунками", залишеними російськими загарбниками.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, США не бажають краху РФ.

Читайте також:
Політика
Натомість на боці ресурсної федерації московії виключно ізгою, які сховалися під крило китайського "червоного дракона" Сі Цзіньпіна.
04 лютого, 19:23
Політика
Наше покоління залужило на появу якісно нової України. Дійсно заслужило – кров'ю, потом і власними життями, втраченими у борні за волю.
27 січня, 15:58
Політика
Саме зараз час Києву висунути ультиматум Москві. У разі, якщо РФ не поверне тимчасово окуповані землі, Україна продемонструє всю рішучість.
23 січня, 16:09
Політика
Парадигма будь-якої імперії формується завдяки прагненню об'єднання необмеженої кількості народів і земель силою універсальної влади.
21 січня, 20:00
Війна
Для деокупації півострова Силам оборони України слід спершу вийти на адміністративну межу з ним. Сухопутний коридор теж потребує ліквідації.
21 січня, 16:48
Політика
Майже рік триває широкомасштабна російська агресія, яка докорінно трансформувала тих, хто волів домовлятися з Кремлем: ЄС, НАТО і США.
20 січня, 07:48