Визволення Херсону – важлива економічна перемога

ЕКОНОМІКА
12.11.2022, 20:27
Визволення Херсону – важлива економічна перемога

З поверненням синьо-жовтого стяга на Правобережну Херсонщину мають розширитися наші логістичні потужності у Чорному морі.

До такого висновку прийшов засновник всеукраїнської громадської ініціативи "Останній Капіталіст", політичний оглядач і економіст Валентин Краснопьоров.

За його словами, звільнення Херсону з прилеглими прибережними населеними пунктами є важливою подією не тільки у військовому і геополітичному розрізі, а й вдалим економічним успіхом.

«По-перше, це розширення морських логістичних потужностей завдяки миколаївським портам, які тепер більш захищені. Тобто, можна розширити "зернову угоду" і на них, а у перспективі – почати використовувати потужності Херсонського морського торговельного порту. По-друге, це розширення площі звільнених сільськогосподарських земель, де можна починати обережно обробляти. А ми знаємо як наші куркулі вміють працювати під час війни та буквально під летючими снарядами збирають врожай», – зазначив Валентин Краснопьоров.

Водночас слід додати, що попри деокупацію значної частини українського Півдня, місцеві поля, лісопосадки, дороги та населені пункти ще довго будуть усіяні небезпечними вибуховими "подарунками", залишеними російськими загарбниками.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, США не бажають краху РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15
Політика
Він — кара небесна для України. Великий сором українців і велика трагедія, який удає великого патріота, торуючи шлях у пекло.
01 лютого, 08:19
Політика
Усі, хто намагаються побудувати рай на землі за допомогою справедливих чиновників, щоразу отримують пекло. Доказ тому — сучасна Україна.
26 січня, 13:11