ЄС не потребує кремлівської псевдовакцини, — єврокомісар Тьєррі Бретон

СВІТ
23 березня, 11:36
ЄС не потребує кремлівської псевдовакцини, — єврокомісар Тьєррі Бретон
Фото: Bloomberg

Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.

Про це у коментарі для авторитетного видання "Bloomberg" заявив комісар із питань внутрішнього ринку Європейського союзу Тьєррі Бретон.

За його словами, для досягнення колективного імунітету всередині ЄС буде достатньо препаратів проти коронавірусу від "BioNTech/Pfizer", "Moderna", "AstraZeneca" і "Janssen Pharmaceutica NV".

«Сьогодні у нас є можливість доставити від 300 до 350 мільйонів доз до кінця червня. А отже, орієнтовно, вже до 14 липня поточного року ми плануємо досягти колективного імунітету на всьому континенті», — прокоментував ситуацію Тьєррі Бретон.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Верховна Рада України звільнила виробників вакцин від відповідальності за негативні наслідки.

Читайте також:
Депутат Державної Думи РФ від Республіки Тива, яка представляла політичну силу "Єдина Росія", Ларіса Шойгу померла на 69-му році життя.
11 червня, 12:57
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.
23 березня, 08:09