Як маленьке Чутове подає приклад Полтаві?

ПОЛТАВА
22 квітня, 19:27
Як маленьке Чутове подає приклад Полтаві?

«Зелені ямщики» готуються зустрічати з квітами московитів. Натомість селяни в області вкладаються у нашу спільну перемогу над ворогом.

Красномовним доказом є виділення чергової грошової допомоги захисникам України депутатами Чутівської селищної ради. Як з'ясувала медіаагенція «Останній Бастіон», напередодні ухвалено рішення профінансувати потреби фронтовиків, зокрема тих підрозділів, де служать чутяни.

Під час 43-ї сесії, яка відбулася 19 квітня, обранці наголосили, що для громади у пріоритеті підтримка воїнів. Тому одностайно проголосували за скерування додаткових 650 тисяч гривень Збройним Силам України; на попередній сесії було виділено майже 3 мільйони гривень із бюджету.

Доволі показово, що Полтавська міська рада за крок до провалення закупівлі дронів за адекватною ціною. Пропозицію другого переможця тендера на постачання 47 дронів типу «DJI Mavic 3T» відхилили «зелені ямщики», яким байдужа як доля нашого міста, так і країни у цілому.

Тим часом як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», уже цього тижня окупати відчують на собі гнів мешканців Полтавщини. Кобеляцька громада передала Збройним Силам України чергову партію FPV-дронів.

Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43