Янукович, Порошенко і Зеленський зруйнували історичну освіту в Україні

ПОЛІТИКА
08.02.2023, 19:12
Янукович, Порошенко і Зеленський зруйнували історичну освіту в Україні
Фото: Facebook

Впродовж 31 року відновленої незалежності всі президенти, прем'єр-міністри та міністри освіти займалися відвертою профанацією.

У цьому впевнена фаховий педагог із 10-річним стажем, досвідчений репетитор з історії тернополянка Анна Чечота, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, Служба безпеки України має перевірити всіх людей з оточення профільного урядовця Сергія Шкарлета, особливо плагіатора і корупціонера Сергія Бабака.

«Я розумію, чому руйнували історичну освіту до війни... Навіть розумію, чому через 5 років після початку війни статус історії будуть понижувати (у людей пам'ять коротка). Але у час війни, коли в нас йде ідеологічна війна з Московщиною дуже багато питань і мало відповідей. СБУ  має перевірити всіх людей із МОН, бо:

  • у час війни понижувати статус предмета історії України – це злочин;
  • зробити голосування дурне у Telegram і запитати скільки хочете здавати предметів для вступу: 4, 3, чи 2? Всім зрозуміло, що діти оберуть 2;
  • затягувати оголошення обов‘язкових предметів для вступу, що посилило напругу у суспільстві, що і так з об'єктивних причин не спокійне...
  • і, що важливо! МОН оголосило про реформи у вивченні предмета історія.

Тож, уже дуже багато питань зібралося, чого чекати? І чому саме зараз виникли питання у реформі історії, теж зрозуміло», – висловилася Анна Чечота.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що попри повномасштабну війну і економічну кризу, спричинену агресією РФ, вітчизняні чиновники продовжують марнувати державний бюджет.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
За авторитарної моделі, держава працюєш у парадигмі «свій-чужий». А своїх багато не буває і періодично вони стають... чужими.
01 лютого, 21:55
Економіка
Дякуємо інвест-няням із Зе-команди за збідніння населення. Ба більше: «слуги» олігархів продовжують грабувати український народ.
21 січня, 13:53
Політика
«Слуги неукраїнського народу» грають у «російську рулетку». Але замість власної скроні під дуло ворожої гармати підставляють кожного з нас.
14 січня, 17:19
Опінії
Випадок із журналістом «24 Каналу» Олексієм Печієм показав неоднорідність українського суспільства. Ура-патріотів купа, українців — катма!
24.12.2023, 19:57
Політика
Міський голова Києва заручився підтримкою депутатів, щоби продовжувати «відмивати» кошти платників податків. Українська армія зачекає...
15.12.2023, 21:42
Політика
Зе-влада боїться брати у склад делегацій на важливі зустрічі справжніх фронтовиків. Паркетні генерали у хакі Банкову цілком влаштовують.
13.12.2023, 12:42