Янукович, Порошенко і Зеленський зруйнували історичну освіту в Україні

ПОЛІТИКА
08 лютого, 19:12
Янукович, Порошенко і Зеленський зруйнували історичну освіту в Україні
Фото: Facebook

Впродовж 31 року відновленої незалежності всі президенти, прем'єр-міністри та міністри освіти займалися відвертою профанацією.

У цьому впевнена фаховий педагог із 10-річним стажем, досвідчений репетитор з історії тернополянка Анна Чечота, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, Служба безпеки України має перевірити всіх людей з оточення профільного урядовця Сергія Шкарлета, особливо плагіатора і корупціонера Сергія Бабака.

«Я розумію, чому руйнували історичну освіту до війни... Навіть розумію, чому через 5 років після початку війни статус історії будуть понижувати (у людей пам'ять коротка). Але у час війни, коли в нас йде ідеологічна війна з Московщиною дуже багато питань і мало відповідей. СБУ  має перевірити всіх людей із МОН, бо:

  • у час війни понижувати статус предмета історії України – це злочин;
  • зробити голосування дурне у Telegram і запитати скільки хочете здавати предметів для вступу: 4, 3, чи 2? Всім зрозуміло, що діти оберуть 2;
  • затягувати оголошення обов‘язкових предметів для вступу, що посилило напругу у суспільстві, що і так з об'єктивних причин не спокійне...
  • і, що важливо! МОН оголосило про реформи у вивченні предмета історія.

Тож, уже дуже багато питань зібралося, чого чекати? І чому саме зараз виникли питання у реформі історії, теж зрозуміло», – висловилася Анна Чечота.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що попри повномасштабну війну і економічну кризу, спричинену агресією РФ, вітчизняні чиновники продовжують марнувати державний бюджет.

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Керівництво "Укрзалізниці" використало громадян, які не знають свого минулого. Навіть війна не навчила українців берегти пам'ять.
18 березня, 19:04
Політика
Поговоримо трохи про Ставку та Бахмут. Скільки осіб має там бути, колись замислювалися? Якщо ж ні, то дарма...
08 березня, 16:01
Політика
Наперекір гучним і показним реформам українська молодь не засвоює потрібні їй знання через перевантаженість зайвими предметами.
14 лютого, 16:51
Опінії
Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...
24 січня, 19:45
Опінії
З кожною новою владою реформи у нас починаються і... зупиняються! Найбільше страждає галузь освіти, яку захопили ексрегіонали.
28.11.2022, 19:12
Опінії
Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.
19.11.2022, 08:54