Ярош помітив, що євреї та інші нацменшини вже мають всю повноту влади в Україні

ПОЛІТИКА
11 жовтня, 14:59
Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Фото: РБК-Україна

Це дискримінація і приниження українського народу.

Український політик Дмитро Ярош у себе на сторінці у ФБ висловив обурення тим фактом, що представники деяких привілейованих національних меншин складають контролюючу більшість у структурах влади.

Зазначивши, що це дискримінація українського народу.

«Я не хочу, щоб ми, українці, воюючи і жертвуючи свої життя за свою Державу, постійно оглядалися у тил, думаючи, що ці «під…..си» зрадять…
Я хочу, щоб моя Держава була Українська, тобто державою української нації на українській землі…В якій, ніхто із представників інших народів, які не виступають проти Української Держави,  не був би  дискримінований»,
— пояснив своє думку Ярош.

Разом з тим політик повідомив, що він не антисеміт, бо серед євреїв має багато друзів і навіть бойових побратимів, а в його дописі мова йде передусім про захист України і української ідентичності від неукраїнців, які у свій час захопили засоби виробництва та масової інформації.

«Яку ідентичність нам несуть люди, які, паразитують на поті та крові українців, пропагуючи збоченство, пацифізм, запобігання перед кремлівськими карликами?
Про яку ідентичність йдеться, коли одурманений олігархічною пропагандою народ, готовий кинутися в «об‘ятія» не тільки віковічного північного ворога, але й у руки тих, хто «лагідний як пляшечка з отрутою»…  Хто, цілеспрямовано, кожного року, витісняє з благословенної землі, її народ, хто обкрадає його та змінює свідомість, хто коштом фейкових серіалів, приводить до влади тих чи інших»
, — підкреслив Дмитро Ярош.

Боротися, все своє життя, з московською імперією і, врешті-решт, програти ворогам, які так само знищують українців, не гарно…

Він як приклади привів вияви сатанинської диктатури над свідомістю, яка набирає обертів: Чого вартують «закони» про «гендерну рівність», «антисемітизм», розпорядження різних «українських» органів влади стосовно протидії «нетолерантності», «ксенофобії», «гомофобіі» тощо.

«І будь-які слова, що суперечать її постулатам роблять з мене і всіх людей доброї волі — ворогів… Але, я як українець і християнин, прекрасно розумію, що боротьба між злом і добром триває, і попри концентрацію більшості  ресурсів у руках ворогів, ми маємо величезну можливість перемогти, бо з Нами Бог і Церква Христова — не католицька, не православна, не протестантська — Христова», — наголосив Ярош.

Ми своєю чергою зауважимо, що за отриманою нами від джерела, яке вартує довіри, в Україні посилили свою присутність ізраїльські спецслужби. 

Моссад і інші ізраїльські структури вже здійснюють стратегічний і оперативний контроль за діяльністю українських спецслужб та інших силових структур

А, зокрема, ветерани ізраїльської розвідки вже не перший рік охороняють важливих для них політиків в Україні та релігійні установи.
 

вибір редакції
Читайте також:
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
вчора, 14:45
Тільки під час останньої велелюдної акції в Сімферополі окупанти затримали 53 людини.
13 жовтня, 16:14
Незадовго до смерті совєцький дисидент і російський опозиціонер Валерія Новодворська зробила сумний прогноз для всіх жителів Донбасу.
08 жовтня, 12:45
Куди не потиснешся, хоч нас українців абсолютна більшість, в місцях ухвалення рішень — ми завжди в меншості.
07 жовтня, 14:14
Не можна не помітити абсолютизації єврейських історичних питань в інформполітиці України.
29 вересня, 16:14