Європарламент вщент розкритикував діяльність "Слуг народу" і Зеленського

ПОЛІТИКА
11.02.2021, 17:45
Європарламент вщент розкритикував діяльність "Слуг народу" і Зеленського
Фото: Укрінформ

Зате секс-меншинам в Україні тепер дихатиметься вільно.

Європарламент прийняв розгромну для Зеленського резолюцію по Україні, де Зеленський і його команда були розкритиковані, що називається вщент, передає один з українських телеграм-каналів.

Зокрема, критика європарламентаріїв стосується неналежно проведених місцевих виборів, які в Україні традиційно проводяться з суттєвими недоліками і часто порушеннями.

Зазначається, що цього разу місцеві партійні організації, кандидати та члени виборчих комісій не змогли належним чином підготуватися до реєстрації кандидатів, “оскільки виборчий кодекс був прийнятий безпосередньо перед виборчим процесом”.

Робота Верховної Ради характеризується європарламентарями як безконтрольна, а прийняті закони — неякісними. 

Традиційно в європейському парламенті згадали і про боротьбу України з корупцією, що є давно підставою для складання анекдотів.

Підозрюємо, що багато кого і в Європарламенті така ситуація влаштовує, бо кому треба сильна країна-конкурент, але ж і стурбованість висловлювати треба, що і роблять колеги-європейці.

Тому як елемент чорного гумору звучать і заяви про відсутність політичної рішучості у влади України та про її неготовність забезпечити повну незалежність судових і економічних інститутів та про недопущення вибіркового використання правосуддя.

Згадали нам і про “відсутність прогресу в кримінальному провадженні серйозних порушень прав людини, скоєних військовослужбовцями українських Збройних сил, а також про затримку і недостатній прогрес в розслідуванні злочинів, пов'язаних з Майданом.

В останньому випадку так і кортить запитати, пани європейці, мабуть, ви сумуєте, що майданівці так і не покарані за організацію самооборони на Майдані?

Варто зауважити, що більша частина зауважень Європарламенту все ж є резонними, вони стосуються, серед іншого, і відсутності свободи преси та тотального контролю олігархів над телеканалами.

Втім наступні заяви в резолюції європейців викликають лише криву посмішку як от вимоги виконати ратифіковані Україною інструменти, щодо гендерної рівності та ставлення ЛГБТ.

Але враховуючи рівень розвитку слуг народу та ступінь відсутності зв'язку з реальністю у “гаранта”, думаємо, що останню вимогу Європарламенту, стурбованого загальним станом справ в Україні, — виконають і перевиконають.

Європарламент вщент розкритикував діяльність

«Слуги народу» у ПАРЄ є членами Групи соціалістів, які підтримують ЛГБТ і Росію.

А поки що слуги народу на власному прикладі демонструють, що пі@арасам в Україні дихається вільно.

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18