Кремлівський ривок на Донеччину має зазнати поразки, – доброволець ЗСУ

ВІЙНА
06.07.2022, 18:41
Кремлівський ривок на Донеччину має зазнати поразки, – доброволець ЗСУ
Фото: Facebook

Відхід Сил оборони України від Лисичанська дозволяє ворожим військам вийти на відстань витягнутої руки до Бахмута, а згодом і Слов'янська.

Про це в інтерв'ю вітчизняному виданню "Телеграфа" заявив фаховий політолог, а нині доброволець спеціального підрозділу "Хорт" Збройних Сил Кирило Сазонов.

Український захисник стверджує, командування російського окупаційно-терористичного контингенту має на меті замкнути агломерацію Краматорськ-Слов'янськ із двох сторін (півдня і півночі – прим. ред.), створивши проблеми із постачанням, ускладнивши оборону наших міст на Донбасі.

«Ймовірні найближчі цілі ворога – штурм Слов'янська (з боку Лиману) з одночасним ривком на Бахмут та розташовану неподалік Костянтинівку. Щоб стиснути якщо не "котлом", то "кліщами" українські війська в Краматорську, що є облцентром підконтрольної частини Донеччини. Взяття Костянтинівки, якщо просуватися далі – це пряма дорога на Покровськ, який залишиться за такого розкладу останнім великим містом, яке контролює українська влада на Донеччині. Подібний сценарій відповідає цілям Кремля. Закінчити захоплення всього Донбасу окупанти хочуть до серпня чи у серпні», – зазначив Кирило Сазонов.

Водночас доброволець ЗСУ додає, агресору, який лізе далі, Україна може протиставити лише активну, ефективну оборону, щоби зірвати найгірший сценарій зі знищення нашої державності ворогом.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", після опанування всієї території Луганщини російські окупанти переходять до захоплення сусідньої Донеччини.

Читайте також:
Війна
Зранені й утомлені, але не скорені – ось, як можна схарактеризувати бойовий підрозділ добровольців найсхіднішого українського регіону.
21.07.2022, 07:01
Опінії
2 години на сон — щастя для приблудного вояка. Особливо на нашому буремному Сході...
04.07.2022, 18:42
Війна
Українцям, які перебувають далеко від фронту і не посвячені у плани командування, ліпше не сіяти зраду щодо виходу нашої армії з Луганщини.
04.07.2022, 07:54
Війна
Тимчасовий обласний центр Луганщини як об'єкт виконав своє завдання, тож підрозділи Сил оборони України залишили Сіверськодонецьк.
26.06.2022, 19:09
Війна
Непідконтрольний російським окупантам тимчасовий обласний центр Луганщини зазнає руйнувань; нині бойові дії тривають за заводі "Азот".
22.06.2022, 07:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні загони щосили прагнуть захопити Донбас, але на заваді у них стоять незламна українська армія.
21.06.2022, 07:53