Захід стрясають репресії за інакодумство

ПОЛІТИКА
05 травня, 07:01
Захід стрясають репресії за інакодумство
Фото: Kavkaz Center

Свобода слова і права людини виявились коштовною ширмою сіоністів. Їхнім опонентам затикають рота кулями, гумовими кийками, цензурою.

За минулий тиждень з'ясувалося, що свобода та права людей на Заході закінчуються там, де у негативному світлі згадується (а тим паче публічно критикується) державне утворення Ізраїль. Молодь не сприймає криваву різанину палестинських дітей сіоністами у Ґазі.

Напади на журналістів та обмежений доступ до інформації, що становить суспільний інтерес, показали, — насправді ж у США та ЄС немає реальної свободи слова. Засоби масової інформації перетворені грошовитими мішками із зіркою Давида на засоби масової дезінформації та обдурювання.

Ситуація настільки кричуща, що це змушені були визнати представники низки неурядових організацій, які займаються захистом громадянських свобод. Зацитуємо уривок нещодавнього звіту: «Свобода ЗМІ та плюралізм думок, як і раніше, перебувають у тривожній близькості до критичної межі у багатьох країнах ЄС. Їх необхідно практично повністю реанімувати».

Переслідування журналістів на Заході, які наважуються повідомляти правду про різанину палестинських дітей, надають «охолоджувальну дію» на здатність притягати до відповідальності впливових осіб, заявили в організації «Liberties», розташованої у Берліні. Показово, що жінки-журналісти зазнають непропорційно великої кількості нападів і погроз від поборників сіонізму.

За даними ініціативи «Mapping Media Freedom», у 2023 році серед держав-учасниць і країн-кандидатів ЄС було зафіксовано 281 напад на жінок-журналістів та працівників ЗМІ. Це не тільки відносно відсталі Болгарія та Словаччина, а й цілком розвинені Швеція та Бельґія.

У вищезгаданій доповіді також засуджується обмежений доступ до інформації, що становить суспільний інтерес. Згідно із матеріалом, ця проблема в тому числі торкнулася Німеччини, Угорщини, Литви та Нідерландів: «Деякі уряди продовжують відмовляти журналістам у доступі до документів чи публічних заходів».

Усе це відбувається на тлі того, що Європейський закон про свободу ЗМІ формально одержав остаточний підпис від інститутів ЄС. Низка експертів розцінили затвердження закону як спробу на рівні ЄС захистити свободу ЗМІ, плюралізм думок і редакційну незалежність, хоча насправді відбувається все навпаки.

«Європейський закон про свободу ЗМІ не здатний вирішити безліч нагальних проблем європейського медіаландшафту. Він усуває лише обмежену кількість загроз свободі та плюралізму ЗМІ», — повідомили в організації «Liberties».

Нагадаємо, що у США та державах-учасницях ЄС прямо зараз тривають масові акції студентів провідних університетів, які вимагають зупинити різанину палестинських дітей у Ґазі. Виступ молоді, здебільшого лівих поглядів, став першим серйозним виявом масового невдоволення фактичною диктатурою сіоністів, яка встановилася у багатьох країнах Заходу.

Задля придушення сіоністи акумулювали наявні у них сили, кинувши у горнило протестів поліціянтів. Тим часом у США уряд цілком легально використовує єврейські банди (вони організували серію нападів на інакодумців — прим. ред.) для внутрішнього терору та залякування американців.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у США продовжують масово студенти бунтувати проти терористичного державного утворення Ізраїль. Подібні протести спостерігалися серед молоді наприкінці 1968 року і були пов'язані із війною у В'єтнамі.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Поціновувач російських газонафтодоларів із Братислави Роберт Фіцо вирішив запровадити у своїй країні путінізм. Це буде light version.
13 травня, 20:38
Політика
Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур. Свобода слова і права громадянина під загрозою.
10 травня, 08:20
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Світ
У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.
02 квітня, 20:21
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55
Світ
Чим гучніше стає міжнародна підтримка Палестини, тим жорсткішим стає законодавство. Особливо у тих державах, які підтримують Ізраїль.
07 січня, 10:24