Захід уже схилився над мапою переділу повоєнної Росії

ВІЙНА
24 січня, 17:27
Захід уже схилився над мапою переділу повоєнної Росії
Фото: Telegram

Широкомасштабна війна, розпочата Владіміром Путіним проти України, мала стати головним досягненням кремлівського бункерного щура.

Але агресія обернулася цілковитим фіаско, висновується у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого виданням "The Foreign Affairs", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Фахові західні аналітики стверджують, що війною чинний московський цар російський президент волів продемонструвати своєму "глибинному народові" та всьому світові, як далеко просунулась РФ після розпаду СССР у 1991 році.

Власне, запланована Кремлем цілковита анексія всієї України (але аж ніяк не її частин на Південь і Схід від лінії Харків-Дніпро-Одеса – прим. ред.), була першим кроком у гібридному силовому відновленні подоби Російської імперії, за якою черга настала Білорусі, Сакартвело, Вірменії та Казахстану.

Проте всенародний збройний опір українців призвів до катастрофи, як особисто для Путіна, так і для держави під назвою РФ, котра нині стрімко рухається до поразки, причому не тільки на полі бою.

Західні аналітики на шпальтах авторитетного видання "The Foreign Affairs" виклали 4 наступні основні сценарії фіаско ресурсної федерації московії:

  1. Малореалістичний, коли Росія буде змушена погодиться на поразку, а врегулювання конфлікту відбуватиметься шляхом мирних переговорів на умовах України. Водночас навіть за таких обставин Путін чи його наступники у Кремлі намагатимуться зберегти Крим за РФ.
  2. Провал Росії на тлі ескалації, коли московити можуть влаштовувати диверсії в Україні та країнах-партнерах (Польща, Фінляндія, країни Балтії, можливо США і Франція – прим. ред.). Імовірно, російські агенти та шпигуни перейдуть до практики терактів в Європі.
  3. Поразка РФ через крах режиму – вирішальні бої відбуватимуться не в Україні, а у залах Кремля чи на вулицях Москви. За такого результату в самій Європі також можуть початися заворушення, інспіровані право- та/або ліворадикалами.
  4. Найгірший варіант розвитку подій випадку – застосування Кремлем ядерної зброї, у разі поразки та розгортання революційного вихору на Росії. Як наслідок, це призведе до прямої військової конфронтації між НАТО і РФ.

Також "Останній Бастіон" радить читачам не забувати про те, що російський імперський рух підозрюють у причетності до розсилки бомб в Іспанському королівстві.

Читайте також:
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
вчора, 11:50
Опінії
На Заході все частіше поряд із військової й економічної допомоги Україні говорять про повоєнний баланс. Тобто, як унеможливити нову війну.
вчора, 08:37
Світ
Влада США з'ясувала, що Китай надає рф нелетальну військову допомогу й економічну підтримку.
25 січня, 15:04
Світ
Постнацистська огида до війни та відданість сприянню миру шляхом взаємодії поєднується зі старою пристрастю до росії
23 січня, 13:05
Світ
“Якби нам поставили це питання, ми б не заперечували"
23 січня, 09:20
Війна
«Забезпечити те, щоб інформація продовжувала надходити в обидві сторони»
21 січня, 18:35