Заступниця міністра Кулеби Джапарова: «Україна – провідна держава у протидії дезінформації»

ПОЛІТИКА
08.07.2021, 10:23
Заступниця міністра Кулеби Джапарова: «Україна – провідна держава у протидії дезінформації»

У XXI столітті український синьо-жовтий стяг мусить закріпити за собою роль своєрідного лідера у протидії ґлобальній дезінформації.

Таку думку у себе на сторінці у Twitter висловила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, у нашої країни є унікальний багаторічний досвід у виявленні, аналізі та спростуванні пропаґандистських матеріалів, який може стати у пригоді для решти цивілізованого світу.

«Боротьба з дезінформацією – дуже цінний внесок у розбудову спільних ґлобальних підходів до протидії цій загрозі. З цією метою ми разом із Постійним представництвом України при ООН провели онлайн-захід "Перевірка фактів як ґлобальна практика з протидії дезінформації та неправдивим відомостям", до якого долучилися, зокрема, делеґати від США, Литви, Європейського Союзу, Південної Кореї, Коста-Рики, Ґани. Маємо просувати тезу, що Україна – країна-експерт у протидії дезінформації», – зазначила Еміне Джапарова.

Також пані-дипломат переконана, що формування ядра міжнародної коаліції на чолі з Україною сприятиме тиску на РФ у питанні звільнення окупованого Криму.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Вільнюс допоможе Києву направити чітке повідомлення Брюсселю: великій євроатлантичній родині потрібна сильна і єдина Україна.

Читайте також:
Міністри закордонних справ РФ і Турецької республіки обговорили останні події на Балканах, в Україні, на Кавказі та у Казахстані.
07 січня, 07:52
Або про незавидну долю хамелеонів...
29.04.2021, 09:18
Цей небачений досі газовий спектакль у Мекленбургу – Передній Померанії дуже нагадує ігри у наперстки та махлювання на користь РФ.
17.01.2021, 18:05
Як «майбутній» прокурор став успішним дипломатом.
13.12.2020, 12:07
Окупанти втричі збільшили свою військову присутність за час анексії півострова.
05.10.2020, 14:33