Зе-команда видала каналам олігархів 165 млн грн із держбюджету

ПОЛІТИКА
11.07.2022, 18:12
Зе-команда видала каналам олігархів 165 млн грн із держбюджету

Банкова загралася у контрпропаганду, яку мовою окупанта щоденно транслюють найбільші телеканали країни, чиї власники олігархи-українофоби.

Відповідний ґрунтовний аналіз-розслідування підготували й оприлюднили наші колеги з видання "Главком", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясували вітчизняні журналісти, Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" розіграло між приватними телеканалами 165 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Показово, але найбільше коштів (а це 48,49 млн грн) віддали ТОВ "Новинна група Україна" (більш відомий серед громадян як канал "Україна 24" – прим. ред.), що належить Рінату Ахметову, оскільки він виробляє інформаційної продукції загальною тривалістю 754 години.

Слід зауважити, що згідно з укладеною між державною компанією і медіагрупою олігарха угодою, вартість години становить 64,3 тис. грн.

Наступний транш із держбюджету України розміром 41,86 млн грн одержало Іноземне підприємство "1+1 продакшн", власником якого через кіпрську фірму "Каддоа Лімітед" (контролює 75% частки) є олігарх Ігор Коломойський.

У цьому випадку ціна однієї інформаційної години дорівнює 57 тис. грн, виробляючи 612 годин інформаційного контенту.

41,46 млн грн одержало ТОВ "СЛМ Новини" (куди входять загальнонаціональні мовники "ICTV" та "СТБ"), що контролюється олігархом Віктором Пінчуком через компанію "Старлайт Медіа".

Ці 2 телеканали переможець видають інформпродукту на 623 години щоденно за ціною однієї години у 55,7 тис. грн.

Решту 32,99 млн грн віддано ПрАТ "Телеканал Інтер", який належить олігарху-втікачу Дмитру Фірташу і його бізнес-партнеру Сергію Льовочкіну, яких слід притягнути до відповідальності за багаторічну кремлівську пропаганду.

Цей мовник виробляє 459 годин контенту, а вартість години становить 59,9 тис. грн.

Як підсумовують наші колеги з видання "Главком", договори про надання інформаційних послуг датовані початком липня 2022 року, а всю продукцію приватні канали повинні надати до 7 листопада цього року.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Україну давно слід було звільнити від руйнівних впливів "русского міра", а не потурати творцям телесеріалу "Скоти".

Читайте також:
Війна
Попри малорезультативний український контрнаступ Київ зберігає стратегічну ініціативу на полі бою. Саме це і змушує Москву просувати «мир».
10 листопада, 12:16
Війна
Наприклад, у грі "Minecraft" російські геймери відновили битву за Соледар, який був захоплений росіянами цьогоріч у січні на Сході України.
31 липня, 18:35
Політика
Кремль роками використовував найбільшу південноамериканську країну з єдиною метою: інфільтрувати своїх агентів впливу на Заході.
03 липня, 20:12
Світ
Новини українською мовою виходять в онлайн-форматі, випуски доступні на сайті мовника.
21 червня, 10:08
Війна
Вітчизняний верховний головнокомандувач і за сумісництвом головний ухилянт принципово заробляє політичні рейтинги на крові наших захисників.
06 березня, 16:00
Війна
Війна завжди вривається стрімко і неочікувано для тих, хто протягом десятиліть вигадував утопічний мир, торгуючи з кривавими диктаторами.
29.12.2022, 06:45