Зе-влада краде з двох кишень – великої західної та маленької української

ПОЛІТИКА
23.02.2023, 18:23
Зе-влада краде з двох кишень – великої західної та маленької української
Фото: Останній Бастіон

Народні обранці визнали діяльність Бюро економічної безпеки України незадовільною, тому його керівнику можуть готувати заміну.

Про це свідчить рішення голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на депутата Ярослава Железняка.

За інформацією, директор БЕБ Вадим Мельник невдовзі стане першою жертвою великої кадрової зачистки, організованої Офісом Президента, вірніше безпосередньо "сірим кардиналом" Андрієм Єрмаком і його "вірним Цербером" Олегом Татаровим.

Фактично, на вулиці Банковій із подачі Грушевського (тобто, Верховної Ради – прим ред.) будуть міняти самостійних силовиків на покірних, в акурат під річницю широкомасштабного російського вторгнення, коли українці зайняті темою війни.

Татаров уже ввів у гру своїх пішаків, як от колишній голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк, що став частіше з'являтися на телеефірах, імовірно, воліючи посісти крісло міністра оборони замість Олексія Резнікова.

Натомість зі Службою безпеки України не все так гладко, як змалював із парламентської трибуни її новий очільник Василь Малюк, бо шлейф "православного крота" Івана Баканова на Володимирській відчувається досі.

Сам лейтенант Баканов – гуляє на волі, попри численні факти порушень його колишнього підлеглого Андрія Наумова та інші власні передвоєнні подвиги (хто розмінував Чонгар, пане Іване? – прим ред.).

Але силовиками Єрмак із Татаровим не обмежаться, бо їхні руки прямо зараз глибоко залізли у дві кишені: багатомільярдну євро-американську, і мільйонну вітчизняну.

Практично у всіх сферах життєдіяльності нашої держави та суспільства триває невидима крадіжка масштабів до 24.II.2022 (згадаймо про "Велике будівництво" – прим. ред.).

Однак, це вже крадіжка не лише грошей українських платників податків, а й платників податків європейських, американських, навіть японських!

Дивно було б сподіватися, що це триватиме вічно, як і те, що ніхто не замислиться над тим, хто і як готувався до війни; Зе-команда готувалася до капітуляції.

Скажімо, одразу після російської агресії у лютому-березні 2014 року Олександр Турчинов, наприклад, посприяв розвитку ракетного виробництва, а от Кирило Тимошенко з компанією – будував дороги втридорога, якими потім їхали на Київ російські танки, де їх чекали Колі Тіщєнкі, Саши Трухіни та Галі Трєтьякови.

Не маємо сумнівів, що перестановки всередині влади, безумовно, будуть; але, на жаль, швидше за все вони будуть декоративними, для галочки у звіті нашим західним партнерам.

Як це не дико, але Зе-влада, котра марить авторитарною пародією на ранній путінізм (2000-2008), зараз під час війни так само зосереджена не на пошуку ефективних керівників, а на пошуку "відданої прислуги", що, як правило, означає суміш тупості й корупційних устремлінь.

Рано чи пізно, із більшою чи меншою кров'ю всіх нинішніх злодіїв зачистять. Але надто вже дорогою ціною, оскільки кожна вкрадена гривня, євро чи долар – це смерті наших захисників на фронті; злодійство ряджених ура-патріотів із Банкової варто було б саме так і оцінювати, не інакше.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що олігарх Коломийський і Єрмак, розпочавши підготовку до позачергових виборів, намалювали своїй маріонетці майже 100%-й рейтинг.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25
Політика
Найєм звинуватив Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві
10 червня, 11:55
Опінії
Менеджер «найпотужнішого лідора світу» не приховує, що саме він керує Україною. «Квартальний» блазень лише маріонетка в його руках.
10 червня, 07:16
Політика
Єрмак подорожує світом коштом українських платників податків.
09 червня, 10:20