Жителі Лубенського району готуються зустрічати окупанта зі зброєю у руках

ПОЛТАВА
14.02.2022, 13:00
Жителі Лубенського району готуються зустрічати окупанта зі зброєю у руках

У неділю, 12 лютого, у засніжених лісових масивах села Трубайці Хорольської громади відбулися військово-патріотичні змагання.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що участь у навчаннях взяли: охочі школярі деяких закладів освіти Лубенського та Кременчуцького районів, ветерани Афґанської війни та бойових дій на Сході України.

«В умовах сьогодення військово-патріотичне виховання молодого покоління на прикладі ветеранів війн в Афґаністані та на Донбасі має надзвичайно важливе суспільне значення. Національні інтереси нашої держави здатні відстоювати справжні бійці з високими морально-вольовими якостями, сильним характером, а не боягузи. Такі змагання з військових дисциплін уже стали традиційними на теренах Хорольщини й проводяться щорічно за ініціативи низки громадських організацій», – прокоментували у пресслужбі Хорольської міської ради.

У підсумку всі учасники змогли довести не тільки високий рівень військово-спортивної підготовки, але й власний патріотичний дух, зголосившися у разі нападу агресора добровільно стати на захист української нації від загарбників.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у Полтавській області бригаду Територіальної оборони формують без постійного місця дислокації.

Жителі Лубенського району готуються зустрічати окупанта зі зброєю у руках_1
Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43