Жителі Лубенського району готуються зустрічати окупанта зі зброєю у руках

ПОЛТАВА
14.02.2022, 13:00
Жителі Лубенського району готуються зустрічати окупанта зі зброєю у руках

У неділю, 12 лютого, у засніжених лісових масивах села Трубайці Хорольської громади відбулися військово-патріотичні змагання.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що участь у навчаннях взяли: охочі школярі деяких закладів освіти Лубенського та Кременчуцького районів, ветерани Афґанської війни та бойових дій на Сході України.

«В умовах сьогодення військово-патріотичне виховання молодого покоління на прикладі ветеранів війн в Афґаністані та на Донбасі має надзвичайно важливе суспільне значення. Національні інтереси нашої держави здатні відстоювати справжні бійці з високими морально-вольовими якостями, сильним характером, а не боягузи. Такі змагання з військових дисциплін уже стали традиційними на теренах Хорольщини й проводяться щорічно за ініціативи низки громадських організацій», – прокоментували у пресслужбі Хорольської міської ради.

У підсумку всі учасники змогли довести не тільки високий рівень військово-спортивної підготовки, але й власний патріотичний дух, зголосившися у разі нападу агресора добровільно стати на захист української нації від загарбників.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у Полтавській області бригаду Територіальної оборони формують без постійного місця дислокації.

Жителі Лубенського району готуються зустрічати окупанта зі зброєю у руках_1
Читайте також:
Політика
Все, що менше за розпад (бажано трохи керований) РФ, – буде перемогою лише тимчасовою. Хоча ясно, що наша ціль дуже максималістична.
вчора, 19:36
Війна
По завершенню війни фронтовикам слід обов'язково взяти відповідальність за Україну у свої руки, бо вони ллють за неї кров і віддають життя.
31 травня, 21:59
Політика
Ця наша війна – екзистенційна на всі 100%. Адже у випадку неуспішного результату війни, Україна просто припинить своє існування.
29 травня, 16:39
Опінії
Успішну Україну можна побудувати лише на потужному й патріотично вихованому середньому класі. А ще, на повазі до приватної власності.
29 квітня, 22:27
Війна
Незламне місто-фортеця в осерді Донбасу стало свинцево-бетонною кісткою у горлі російського окупаційно-терористичного контингенту.
18 березня, 19:43
Політика
Замість звільненого 17 березня українофоба Сергія Шкарлета новим міністром освіти та науки стане захисник України з бойовим досвідом.
18 березня, 18:15