Жителі Великобагачанської ОТГ вшанували пам'ять полеглого земляка — воїна АТО

ПОЛТАВА
17.08.2021, 10:44
Жителі Великобагачанської ОТГ вшанували пам'ять полеглого земляка — воїна АТО
Фото: Facebook

У серпні 2014 року уродженець Полтавщини Денис Часовий здобув вічне життя у бою з російськими аґресорами на Луганщині.

З метою вшанувати героя у селі Радивонівка Миргородського району провели пам'ятний захід, про що звітують чиновники Великобагачанської ради на сторінці у Facebook.

Небайдужі земляки на чолі з селищним головою відвідали могилу незламного захисника України, де поклали свіжі квіти та хвилиною мовчання згадали його подвиг.

«16 серпня минуло 7 років з того страшного дня, коли на Сході України загинув наш земляк, воїн АТО Денис Часовий. Вклонімося його світлій пам'яті! Згадаймо Дениса добрим словом, пом'янемо молитвою та вклонімося низько його мамі за сина-Героя», — прокоментували подію у Великобагачанській селищній раді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Канаді місцеві ліворадикали сплюндрували меморіал борцям за волю України.

Читайте також:
Книги
Відомий літературний твір карельського і фінського народів висунуто на конкурс Європейської комісії зі збереження історичної спадщини.
15 червня, 07:52
Історія
Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.
02 червня, 09:08
Опінії
18 травня 1944-го — 78 років тому — почалася депортація кримських татар, а потім інших народів Криму.
18 травня, 13:45
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23