Жодної банальності в увічненні подвигу українських захисників, — громадськість Решетилівки

ПОЛТАВА
22 липня, 12:17
Жодної банальності в увічненні подвигу українських захисників, — громадськість Решетилівки

У Решетилівській об'єднаній територіальній громаді провели слухання щодо встановлення пам'ятника "Борцям за волю і незалежність України".

Відеозвіт указаного публічного заходу оприлюднила пресслужба орґану місцевого самоврядування на платформі YouTube, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Представники громади та чиновники не змогли визначити одну конкретну локацію, де буде розташований пам'ятний знак і який остаточний вигляд взагалі матиме.

Водночас усі присутні зійшлися на думці, що він має уособлювати не тільки теперішню боротьбу за нашу державну самостійність проти РФ (бійців АТО/ООС), але й подвиги попередніх поколінь — від княжої Русі та козацтва до УНР і УПА, — наголошуючи на спадкоємності свободолюбних українців.

«Наш проєкт є на часі й у цілому відтворюватиме стилістично всі етапи розвитку нашої держави. Тобто, пам'ятник буде присвячено як полеглим за волю України героям, так іще живим сьогодні нашим захисникам», — прокоментував ситуацію начальник відділу архітектури та містобудування Решетилівської міської ради Олег Приходько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Новосанжарській публічній бібліотеці провели урочистий захід до дня народження талановитої української поетеси й діячки ОУН Олени Теліги.

Читайте також:
Урочистий захід на честь одного з будителів української нації другої половини ХІХ століття провели у місті Боярка Київської області.
26 липня, 09:36
Урочистий захід до дня народження талановитої української поетеси й діячки ОУН провели у стінах Новосанжарської публічної бібліотеки.
21 липня, 13:01
Пам'ятний знак "Борцям за волю і незалежність України" запланували встановити у Решетилівській об'єднаній територіальній громаді.
20 липня, 12:57
Побратими згадують бійців, які загинули на околиці міста Бахмут.
18 липня, 12:48
80 років тому, коли розпочалася радянсько-німецька війна, НКВС влаштували масові арешти українців і розстріли у тюрмах.
14 липня, 19:12