«Змова Прігожина»

ВІЙНА
09 серпня, 09:30
«Змова Прігожина»
Фото: УНІАН

Невдачі на полі бою в Україні ведуть до формування вкрай небезпечної ситуації у сфері безпеки самої РФ. Імперія втрачає ґрунт під ногами.

Ще з часів царя-"миротворця" Алєксандра III Романова чудово відомо: у Москви лише два союзники – армія та флот. Але недоумкувата путінська кліка історичні знання черпає не з об'єктивних джерел, а з перекручених і збочених даних ресурсів власної ж пропаганди.

Тому помітний катастрофічний розрив між завзятими планами "дійти до Лондона" і тотальним розвалом збройних сил ресурсної федерації. Коли йдеться про залишки сумнозвісної "другої армії світу", яка ще "нічого не починала", то тут без валеріанки не обійтися.

Щодня гинуть 300-400 окупантів, тоді як сукупні втрати перевищили 42 тисячі людей убитими! На брухт перетворилися 52% від загальної кількості всіх придатних для використання танків, а також майже 25% бойових літаків.

Військові експерти у закритих доповідях рапортують Кремлю про необхідність якнайшвидшого завершення бойових дій за будь-яку ціну задля збереження хоча б мінімального оборонного потенціалу росії. Також звучать заклики категорично не вдаватися до послуг країн-ізгоїв, таких як КНДР, інакше виникнуть ризики конфронтації з Японією.

Тим більше жодна країна Азії не може бути опорою для РФ через мінливість своїх позицій, опосередковано залежних від Пекіна і Вашинґтона. Іран, схоже, відмовив кремлівському бункерному щуру у військовій допомозі в обмін на реанімацію ядерної угоди зі США та Європейським союзом, а відтак путінські євразійські потуги тріщать по всіх швах.

Додатковим чинником розвалу російської армії є тотальна недовіра Владіміра Владіміровіча до корумпованої верхівки "міноборони імені Шойгу". Як мінімум 6 генералів рівня командувачів військових округів і вище втратили свої посади через незадовільні показники реалізації так званої "СВО".

Їхня сирійська тактика в українських умовах виявилася контрпродуктивною, а по-іншому воювати вже навіть нема чим. Останньою надією залишається флот, якому поставили завдання забезпечити "панування у світовому океані".

Але з початку лютневого вторгнення у Чорному морі ВМФ РФ втратили 15 кораблів, включно флагманом – ракетним крейсером"Москва". Через це багато незручних питань до оновленої морської доктрини росії.

Розвал державних оборонних інститутів московії має своїх прямих вигодонабувачів. Вакуум заповнюють приватні армії, яким на так званий аутсорсинг передається дедалі більше завдань державного значення; лідером тут виступає ПВК "Вагнер", що належить російському олігарху Євгєнію Прігожину.

Підконтрольна йому бізнес-імперія, що розбухла на оборонних і охоронних замовленнях, та яка діє під гаслом "Наш бізнес – смерть", стала державою в державі. Десятки тисяч найманців у багатьох гарячих точках планети, гори зброї, у тому числі найсучаснішої, своя власна авіація, свої розвідувальні структури, а також автономні фінансово-економічні юніти дозволяють Прігожину стати царем гори в поточних надзвичайних умовах.

Він отримав від Кремля "особливі повноваження", завдяки яким йому "на всіх срати з висоти", але подібна carte blanche персонажу авантюристського складу робить його вкрай небезпечним для Путіна. De facto у руках Прігожина зараз перебуває результат "СВО" на теренах України.

"Лисий мужик із зіркою героя РФ" вербує до лав "вагнерівців" найнебезпечніших маніяків і вбивць для найжахливіших воєнних злочинів. Чим більше ув'язнений свідомо творив беззаконня у цивільному житті, тим ціннішим він є для Прігожина, якому "потрібно виграти цю чортову війну за всяку ціну".

«Мы не вооруженные силы, а самая настоящая военизированная ОПГ... Ваше решение служить в ЧВК – это сделка с дьяволом», – ось такими словами путінський кухар вербує зеків у лави банди "Вагнера".

Резонне питання: що буде з Прігожиним, якщо в Україні він зазнає фіаско? Єдиним способом вціліти для нього, це скинути Путіна і захопити владу.

Євгєній має багатий досвід організації переворотів у країнах Африки та схоже, у "патріота" припасений подібний варіант змови й для свого поки що господаря: немає Владіміра Владіміровіча – нема проблеми.

А проте, нагадуємо читачам, що банду "Вагнера" ​​цікавлять убивці та розбійники. Їх набирають у в'язницях ресурсної федерації для відрядження як "гарматного м'яса" на фронт в Україну.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Світ
США включили ПВК "Вагнер" до списку організацій, що викликають занепокоєння
03 грудня, 09:15
Кримінал
За інформацію про євгєнія прігожина влада США оголосила нагороду $250 000
26 листопада, 14:06
Війна
Українські спецпризначенці ліквідували дві групи диверсантів-“вагнерівців” під час штурму в Харківській області.
11 жовтня, 12:15
Світ
У лівійському Триполі з новою силою спалахнули протести, на вулицях чутно перестрілки та вибухи, роз'їжджає військова техніка.
28 серпня, 09:54
Війна
Канадські добровольці, що воюють на боці України в Херсонській області, ліквідували двох російських найманців із ПВК“Вагнера”.
08 червня, 12:55
Світ
Європейський суд юстиції загальної юрисдикції вважає обґрунтованими рішення Ради ЄС щодо обмежень, накладених на Євгєнія Прігожина.
02 червня, 07:57