66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб

ВІЙНА
23 листопада, 18:37
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб

Північна частина Донецької області очищена від присутності російських загарбників, цивільне населення може повернутися до буденних справ.

Відповідний фотозвіт із прифронтового і деокупованого Рідкодуба оприлюднила пресслужба 66 Окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Колись мальовниче село у лісистій місцевості в долині річки Сіверського Дінця було туристичною принадою, а зараз – небезпечний, відносно зруйнований і достоту замінований московитами пункт.

Прикметно, але російську окупацію пережило всього 26 місцевих мешканців, переважно старшого віку, представників молоді наші захисники не виявили.

«Рідкодуб – невелике і малонаселене селище на Донеччині. Однак буваючи тут не раз, бачимо, що жителів явно більше. І судимо бодай за кількістю домашньої птиці на вулицях села. Хай там як, воно знаходилося під російською окупацією, пережило весь її тягар. На в'їзді обабіч сільської дороги бачимо вим'яті відстійники. Тут явно стояли загарбницькі танки. Від них при звільненні селища лишилися величезні купи дерев'яних ящиків з-під боєприпасів, зроблених на росії. І традиційно – навколо брудно.

Купи покинутих російських продуктових наборів. Серед них чимало цивільного одягу. Вочевидь окупанти хутко перевдягалися у старі жіночі рейтузи та щодуху кивали звідси п'ятами. Йдемо селом: розмита осінніми дощами дорога ледь дає ступати з місця на місце. У хвірток багатьох садиб налило величезні калюжі. У них легковажно купаються гуси, качки. У дворах бігає чимало курей. Усе це свідчить про хазяйновитість українців тутешнього краю.

Є чимало розбитих хат. Але, судячи з усього, вони посунулися від вибухових хвиль і часу. Надто вони старі. Збудовані явно ще після Другої світової війни... Загалом село не надто розбите.Власне, місцеві мешканці не сплять, а щодня пораються у своїх дворах. Хтось крівлю латає, хтось пліт поправляє», – прокоментували ситуацію у Рідкодубі воїни 66 ОМБр.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що ресурсна федерація московії має намір скувати контрнаступ ЗСУ посиленням власного угруповання на Донбасі.

66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_1
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_3
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_5
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_7
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_9
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_11
66 ОМБр ЗСУ показала, як оживає звільнений від окупантів Рідкодуб_13
Читайте також:
Війна
Російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.
20 листопада, 20:27
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Кримінал
У звільненому від окупаційно-терористичного контингенту РФ місті Херсон знайдено доказ воєнних злочинів проти мирних українських громадян.
17 листопада, 07:42
Війна
Загроза ворожого вторгнення з Півночі можлива, адже об'єднаний російсько-білоруський окупаційний контингент здійснює мобілізаційні заходи.
16 листопада, 21:25
Війна
Правобережжя Дніпра більше не перебуває під російським триколором, низка населених пунктів зі славетною історією нарешті вільні.
15 листопада, 17:00
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент зазнає нищівних і безповоротних утрат на полі бою від влучного вогню наших захисників.
11 листопада, 09:54