70 тисяч: чиновники США підрахували кількість загиблих захисників України

ВІЙНА
18.08.2023, 21:10
70 тисяч: чиновники США підрахували кількість загиблих захисників України
Фото: Останній Бастіон

За поперідніми скромними оцінками із Вашинґтона, починаючи з 24.II.2022 на українських фронтах полягло понад 300 тисяч вояків з обох сторін.

Такі відомості із посиланням на власні джерела в американському уряді оприлюднило впливове видання "The New York Times", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що сукупні втрати України та Росії разом із тими, хто зазнав поранення різного ступеня тяжкості та/або ампутації кінцівок обраховані 500 тисячами осіб.

Неназвані чиновники пояснюють, що перш за все йдеться про дієве (регулярне) військо разом із мобілізованими, армійський резерв і допоміжні збройні формування, але без урахування терористів із ПВК "Вагнер".

Офіційні особи США пояснили приголомшливу кількість втрат обох сторін "затягуванням контрнаступу Києва" та "відсутністю швидкої медичної допомоги" на полі бою, що аж ніяк не наближає українську перемогу.

«Загальна кількість убитих та поранених українських і російських військовиків від початку повномасштабної війни проти України за 18 місяців наближається до позначки у 500 000. Росія атакує свого сусіда та намагається захопити нові території. Проте оцінити реальну кількість втрат залишається важко.

Адже вважається, що Москва регулярно занижує кількість загиблих і поранених у війні, а Київ не розголошує своїх офіційних цифр. Наразі ж війна посилилася на Сході України. Втрати російських військових, за словами офіційних осіб США, наближаються до 300 тисяч.

Ця кількість включає близько 120 000 загиблих, а також від 170 000 до 180 000 поранених військовиків. Російські цифри перевершують українські, які офіційні особи оцінюють у близько 70 000 убитих, а також від 100 000 до 120 000 поранених», – повідомили наші американські колеги-журналісти.

Також наголошується, що росіяни переважають наших захисників на полі бою чи не в три рази, оскільки Росія має мінімум у 5 разів більше населення, з якого можна поповнювати власний контингент не рахуючися з утратами.

«За оцінками аналітиків, в Україні налічується близько 500 тисяч військовослужбовців. На противагу цьому, Росія майже втричі збільшила кількість своєї армії, маючи 1 330 000 військовослужбовців дієвої служби, резерву та воєнізованих формувань», – додали американські журналісти.

Цілком очевидно, російські загарбники зазнали значних утрат у живій силі, але й наші захисники теж гинуть, намагаючись утримати кожен сантиметр рідної землі ціною власного життя.

Крім того, як неодноразово вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", станом на тепер Україна платить своїми людьми за відсутність дронів в армії, тоді як росіяни мають вдосталь і того, й іншого.

вибір редакції
Читайте також:
Некролог
Гребінківська громада простилася із полеглим на Східному фронті захисником. Віднині хоробрий Андрій Романюта у лавах небесного воїнства.
вчора, 21:41
Некролог
Останнім часом він тяжко хворів, але залишався політично активним.
21 лютого, 13:00
Некролог
Колишній співробітник правоохоронних органів поліг смертю хоробрих у боях проти росіян на Донеччині. Тепер він у лавах небесного воїнства.
19 лютого, 12:17
Війна
Під час виконання бойового завдання на одному з відтинків фронту смертю хоробрих поліг Юрій Михайлов (друг Елвіс)
15 лютого, 18:35
Війна
У 2023 році Богдан Козак підписав контракт із 3-ю ОШБР ЗСУ.
15 лютого, 17:05
Війна
Свій останній бій Герой прийняв 3 лютого 2024 року біля села Новомихайлівка Покровського району Донеччини.
09 лютого, 10:37