Амбіційний проєкт – Велика Україна

16.07.2023, 21:38
Амбіційний проєкт – Велика Україна
Фото: Facebook

Велика мета. Велика візія. Героїчна місія.

Проблема не в тому, що ми повернемося з загостреним почуттям справедливості, (воно й було таким), проблема в тому, що ми повернемось в країну з неймовірним відчуттям несправедливості. І логіка поведінки останніх двох років диктуватиме свою зрозумілу схему дій.

Після війни та, між наступною неминучою війною, лише нам вибирати яким це буде Межичасся: поганою копією Ваймарської республіки чи реалізацією проекту Великої України. Країною, яку роздиратимуть протиріччя, з постійними перевиборами і новими ідолами; де нові обличчя гнитимуть швидше, ніж потраплятимуть з піар-трубки в реальну політику.

А старі, звично розігруватимуть краплену колоду. Де збольшевізовані ветерани стануть інструментом в чужих руках, а не в руках історії та де жахлива поствоєнна ентропія знищить все, що було збудовано кров'ю і потом війни – унікальним єднанням нації.

Що треба, щоби цьому зарадити? – Амбіційний проєкт Великої України!

Так ,це велика мета, велика візія, а проте героїчна місія. Країна в якій "липинці" дискутуватимуть із "донцовцями", а діятимуть як бандерівці.

Де кожен пам'ятатиме «що на ньому міліонів стан стоїть», а він сам стоятиме у строю залізної дисципліни. Де з нами перестануть говорити як з дітьми і ззовні і всередині, а також, де ми перестанемо вести себе як діти, бо знатимемо що доля в наших руках, і на вістрі наших списів.

Що потрібно для реалізації цього проекту? – Бандерівська тріада: ідея, кадри, боротьба.

Зараз не має неможливого, бо кордони зруйновані. Зруйновані кордони постсовєцької колонії, тепер потрібно зруйнувати кордони в голові; не будуймо собі штучних перепон.

Наша ідея і проєкт мають бути широкими як Всесвіт і високими як небо. Країна має прагнути як мінімум на регіональне лідерство у цій частині Євразії та субєктність геополітичного гравця.

Організація і люди – це має бути більше, ніж партія. Модерний Орден, Філософсько-лицарська школа; тобто, мудрі, мужні, шляхетні передусім.

Що повернуть значення слів і ціну словам? – Повернуть силу вчинків і врівноважать зроблене зі сказаним!

Треба не дати жодного шансу реалізації проектів аперспективного божевілля. Не бути в опозиції чи у владі, а мати свою позицію і гнути свою лінію.

Нас, націоналістів, багато років просили "злагідніти" свої позиції, прибрати на думку імпотентних опонентів войовничість і радикальність. Але це серед націоналістичних ватаг з моменту відновлення Незалежності знали, що Росія зло, і війна з нею неминуче буде, а отже військо треба зміцнювати, а не розганяти як 1917-му.

Ядерну зброю берегти як гаранта незалежності і суверенітету. Плекати в суспільстві мілітарний козацький дух і націоналізм, а не жвачку пацифізму, угодовства і виродження.

Тоді нас затюкали і відправили на маргінес, тепер виправляємо це власною кров'ю... Тому треба брати ініціативу в свої руки.

Реалізовувати свій проект Великої України, вести за собою. І тоді у країни є шанс!
Автор : Юрій Сиротюк
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32
Опінії
Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.
08.12.2023, 20:38
Опінії
Нічого не відбудеться саме собою. Нічого не буде швидко. Нічого не буде без крові, поту, самопожертви, — затямте це нарешті!
03.12.2023, 18:04