Архангел Михайло як концепція надлюдини

МИСТЕЦТВО
17.12.2023, 14:48
Архангел Михайло як концепція надлюдини

Те, чого ви не знали, раніше, з'ясував «Останній Бастіон». Виявилося, що командувач небесного воїнства — еталон всевладного пана для мафії.

Слід від початку зауважити, що мова йде про так званий лицарський орден тамплієрів, який по прибуттю зі Святої Землі, був заснований у Венеції. Що характерно, він не був тамплієрським на той момент і не називався Орденом Тамплієрів, як тепер заведено говорити.

То справді був Орден Архангела Михайла. Зверніть увагу, що у південній італійській провінції Калабрія сьогодні існує аналогічна спільнота, відоме під назвою 'Ndrangheta (впливове міжнародне організоване злочинне угруповання — прим. ред.).

Що показово, але ніхто при здоровому глузді не називає «Калабрійський орден мафіозі» орденом Тамплієрів. Хоча самі учасники угруповання 'Ndrangheta, перш за все керівництво, вважають себе  «Орденом Архангела Михаїла» або також «Орден лицарів смирення», про що свідчать їхні татуювання.

Звідки ж таке обожнювання командувача небесного лицарства Господнього? А все дуже просто: ці люди щиро переконанні у тому, що вони, їхні предки з нащадками «зійшли із небес», як Архангел Михайло.

Навіть в їхній місцевій говірці присутня така назва як «disceso dal monte e cielo», яка українською мовою перекладається як «той, що зійшов із гір та небес». По суті, один у полі воїн, один архангел, якому дозволено все виключно через те, що зійшов із неба.

І, якщо у православній традиції Архангел Михайло — архістратиг і ватажок божого воїнства, то для католицької Європи він — це найвищий ступінь індивідуальності. Тобто найвищий ступінь надлюдини (італ. super l'uomo).

А все чому? Ну, бо тому, що всі європейці — індивідуалісти, і до групової системи не мають жодного стосунку, на чому постійно зі століття у століття наголошували з Ватикану всі до єдиного Папи.

Одиницею виміру Європи є орден; при цьому орден — це лише обрані, і туди не беруть усіх підряд. Решта ж, по суті, це нещасні люди, які знаходяться поза орденом, але мусять цей орден обслуговувати.

Тож, якщо людина не належить до одного з орденів, вона в принципі не людина або, як казали німецькі філософи на межі XIX і XX століть, — «Untermensch»; тому таких осіб ніхто серйозно не сприймає. У Калабрії Архангел Михайло — це концепція надлюдини, над-Я, і, по суті, Бога за життя, хоча жодного стосунку до релігії вона не має.

Архангел Михайло як концепція надлюдини_1
Читайте також:
Мистецтво
Висловлювання, про які йтиметься нижче, добре відомі широкому загалові. Їх нерідко можна почути у повсякденному житті.
29 лютого, 06:01
Війна
Перше, що росіяни роблять на окупованих територіях: спалюють українські книжки та зносять історичні пам'ятки. Натомість насаджують своє.
03 січня, 13:34
Опінії
Без різниці, які символи носять вороги: чорні лапсердаки з зіркою Давида чи зелені однострої з двоголовою куркою. Вони є ворогами українців.
18.12.2023, 20:32
Політика
Навіть на теренах ресурсної федерації немає чужинських символів. Бо ханукії-шибениці встановлюють там, де корінні народи поневолені.
10.12.2023, 11:15
Історія
Царська та більшовицька окупація України призвела до стирання української культурної традиції. Москва заміщала наші символи своїми.
07.12.2023, 14:05
Історія
Ваджра – найважливіший ритуальний інструмент буддизму Ваджраяни. А також священна зброя в індуїзмі та джайнізмі.
16.09.2023, 17:53