Авдіївці загрожує оточення — голова міста Барабаш

ВІЙНА
11 лютого, 10:26
Авдіївці загрожує оточення — голова міста Барабаш

Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.

Про це в інтерв'ю швейцарському виданню Neue Zürcher Zeitung заявив голова військової адміністрації Авдіївки пан Віталій Барабаш. Він повідомив, що зруйноване місто піддається атакам з усіх боків, ворог прагне загарбати територію за будь-яку ціну.

Запеклі бої за Авдіївку тривають уже кілька місяців без зупину. Командування російського окупаційно-терористичного контингенту поставило за мету до «переобрання» диктатора «подарувати» путіну чергову фронтову перемогу.

«Станом на цю мить ситуація у місті є критичною. Немає жодної частини нашого міста, яка була б більш менш спокійною. Росіяни штурмують Авдіївку дуже великою кількістю сил — тут тисячі їхніх солдатів і сотні одиниць бронетехніки. Ворог уже діє у міській забудові», — невтішно змалював події на фронті Віталій Барабаш.

Гарнізон Сил оборони України, який захищає Авдіївку, негайно потребує зміцнення поки не сталося оперативного оточення. Вітчизняний генералітет мусить або підсилити оборонців, або відмовитися від подальшого утримання міста, оголосивши про відхід на підготовлені позиції.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» уточнює, що генерали Валерій Залужний і Олександр Сирський просили вивести оборонців з Авдіївки. Однак «президент Голобородько» воліє влаштувати їм пекло.

Авдіївці загрожує оточення — голова міста Барабаш_1
Читайте також:
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
14 квітня, 19:49
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24.11.2023, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23.11.2023, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17.11.2023, 16:34