Боєць ЗСУ «Мадяр»: росіяни не змогли захопити Соледар

ВІЙНА
14 січня, 20:48
Боєць ЗСУ «Мадяр»: росіяни не змогли захопити Соледар

Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.

Такі відомості в інтерв'ю радіостанції "NV" надав командир підрозділу аеророзвідки 28 Окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Роберт Бровді за позивним "Мадяр".

Військовослужбовець прямо зараз перебуває безпосередньо у Соледарі, де точаться запеклі бої Сил оборони України проти кількатисячного російського окупаційно-терористичного контингенту.

«Як на мене, ситуація, що розігралася навколо Соледару, вона носить досить блискавичний провал другої частини спецоперації по Соледару ворожої армії. Зараз поясню... Для себе я розкладаю її на 2 частини: перше, це – безпосередньо штурмові дії, захід у місто бойовиків "Вагнера" не "Вагнера", чмобіків, не важливо, кого саме; а друге запущена росіянами на весь світ пропаганда. Уявіть, буквально двох діб їм вистачило, щоби на весь світ заявити про захоплення Соледара. Це не так, хоча вони старалися, підключили потужних західних спікерів.

Той таки Прігожин набалакав невідомо що. Натомість міністерство нападу русні заявило про оперативне оточення Соледару, вхід і зачистку, оточення значної кількості військовослужбовців ЗСУ, а також відкидання на суттєву відстань військ ЗСУ від Соледара під стіни Бахмута, котрий завтра чи післязавтра вони візьмуть. Але всі 4 пропагандистські меседжі вони самі ж і завалили, бо нічого з вищеперерахованого немає і не було, затямте», – заявив боєць 28 ОМБр на псевдо "Мадяр".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тижні воїни ССО ЗСУ відрядили у пекло до Іосіфа Сталіна понад 100 російських окупантів у Соледарі.

Читайте також:
Війна
За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.
25 лютого, 20:56
Світ
Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.
24 лютого, 20:58
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44