Частина британської еліти шкодує через «Brexit»

ПОЛІТИКА
04.02.2023, 08:51
Частина британської еліти шкодує через «Brexit»
Фото: Daily Express

Опозиційна до чинного консервативного уряду Ріші Сунака Трудова (Лейбористська) партія хоче повернутися в Європейський союз.

Про це відверто заявив мер Лондона і палкий критик Бориса Джонсона – Садік Хан, – передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

За словами очільника британської столиці, консерватори припустилися помилки й не усвідомили реальних наслідків "Brexit" для соціально-економічного розвитку країни.

«Ми маємо тепер визнати сувору правду. Нехай там, на Даунінґ-стріт знають: "Brexit" не працює. Це послабило нашу економіку, зруйнувало наш союз та підірвало нашу репутацію. Ми у розбитого корита», – зазначив Садік Хан.

Як представники керівної ланки Трудової партії мер Лондона вважає за потребу розпочати громадське обговорення зворотного возз'єднання Туманного Альбіону з Європейським союзом.

«Наша країна вже втратила 5,5% ВВП від "Brexit" й у найближчі 3 роки втратить ще 4% ВВП. Інвестиції в країну впали на 11%, а фінансовий центр із Лондона поступово переміщається до Амстердама, Франкфурта-на-Майні та Парижа. Вже менш як 30% британців вважають, що "Brexit" був гарною ідеєю. Я певен, уряд має визнати вихід із ЄС політичним фіаско і піти у відставку», – додав Садік Хан.

Як бачимо, "Brexit" – показовий приклад згубної дезінтеграції складової частини глобалізованого світу, бо розрив стабільних і довготривалих економічних зв'язків найбільше вдарив саме по добробуту Об'єднаному Королівству, але не по континентальній Європі.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що 2023 рік дає Великій Британії можливість продемонструвати на світовій арені стійку відданість демократії.

Частина британської еліти шкодує через «Brexit»_1
Читайте також:
Політика
Відомий голлівудський актор, режисер і продюсер італійського походження закликав американців не голосувати за попередника Джозефа Байдена.
03 березня, 09:37
Політика
Американці, яким слід було б краще знати, що робити, вибирають страх, а не Конституцію. Вони знаходять виправдання для ігнорування законів.
18 січня, 19:04
Політика
Київ роками був надійним партнером Брюсселя й усіх своїх західних сусідів. Нині настала черга перейти на вищий щабель союзницьких відносин.
15.12.2023, 14:36
Політика
Кілька годин тому Володимир Зеленський прибув до Вашинґтону. Він має виголосити промову перед Сенатом.
21.09.2023, 18:27
Опінії
У ситуації, в якій опинився волею долі наш народ, прості та швидкі рішення – не вихід. Це радше відкладена на потім катастрофа...
13.08.2023, 20:38
Політика
Головний проукраїнський політик північноєвропейської країни та щирий фінський націоналіст Юссі Галла-аго вже висунув свою кандидатуру.
08.07.2023, 17:13