Частина британської еліти шкодує через «Brexit»

ПОЛІТИКА
04 лютого, 08:51
Частина британської еліти шкодує через «Brexit»
Фото: Daily Express

Опозиційна до чинного консервативного уряду Ріші Сунака Трудова (Лейбористська) партія хоче повернутися в Європейський союз.

Про це відверто заявив мер Лондона і палкий критик Бориса Джонсона – Садік Хан, – передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

За словами очільника британської столиці, консерватори припустилися помилки й не усвідомили реальних наслідків "Brexit" для соціально-економічного розвитку країни.

«Ми маємо тепер визнати сувору правду. Нехай там, на Даунінґ-стріт знають: "Brexit" не працює. Це послабило нашу економіку, зруйнувало наш союз та підірвало нашу репутацію. Ми у розбитого корита», – зазначив Садік Хан.

Як представники керівної ланки Трудової партії мер Лондона вважає за потребу розпочати громадське обговорення зворотного возз'єднання Туманного Альбіону з Європейським союзом.

«Наша країна вже втратила 5,5% ВВП від "Brexit" й у найближчі 3 роки втратить ще 4% ВВП. Інвестиції в країну впали на 11%, а фінансовий центр із Лондона поступово переміщається до Амстердама, Франкфурта-на-Майні та Парижа. Вже менш як 30% британців вважають, що "Brexit" був гарною ідеєю. Я певен, уряд має визнати вихід із ЄС політичним фіаско і піти у відставку», – додав Садік Хан.

Як бачимо, "Brexit" – показовий приклад згубної дезінтеграції складової частини глобалізованого світу, бо розрив стабільних і довготривалих економічних зв'язків найбільше вдарив саме по добробуту Об'єднаному Королівству, але не по континентальній Європі.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що 2023 рік дає Великій Британії можливість продемонструвати на світовій арені стійку відданість демократії.

Частина британської еліти шкодує через «Brexit»_1
Читайте також:
Світ
Політична сила, очолювана прем'єр-міністеркою Каєю Каллас, здобула нищівну підтримку виборців, збільшивши власну присутність у парламенті.
06 березня, 19:06
Політика
Широкомасштабна воєнна агресія РФ проти України змусила відмовитися від колишньої нейтральності миролюбні Швецію та Фінляндію.
03 березня, 18:36
Політика
Декомунізаційні та дерусифікаційні процеси давно вийшли за межі України й успішно підкорюють Старий світ, зокрема – сусідню Польщу.
14 лютого, 18:03
Політика
Слуги бразильської Феміди санкціонували розслідування проти Жаїра Мессіаша Болсонару за позовом адміністрації Луїза Інасіу Лули да Силви.
16 січня, 07:48
Світ
Бразильські ліві сили намагаються заглушити політичний дискурс й унеможливити будь-які публічні дебати.
20.12.2022, 18:01
Світ
Американські законотворці з Демократичної партії вирішили відпустити у вільне плавання захоплений ще 1898 році острів у Карибському морі.
17.12.2022, 06:48