Через дії нахилянта ухилянтів Зеленського Україна втратила Красногорівку

ВІЙНА
30 травня, 06:08
Через дії нахилянта ухилянтів Зеленського Україна втратила Красногорівку

Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.

Про це безпосередньо із зони бойових дій на Донеччині повідомив доброволець 24-го Окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». Станом на 30 травня під російською окупацією перебуває до 75% міста Красногорівка, що за 20 км на захід від обласного центру.

До 24 лютого 2022 року там проживало близько 15 000 осіб. Загарбники із триколором держави-агресора вдерлися у місто ще на початку квітня і з відтоді там постійно тривають вуличні бої, бо ворогу регулярно доставляють підкріплення з Донецька.

«На жаль, противник у Красногорівці має постійні успіхи. Так, вони маленькі, по 50-150 м на добу, але воно стабільно суне вперед, загалом там ситуація важка для наших пацанів. Окрім того, треба додати, що на штурми у Красногорівці часто залучають «хати на гусеницях».

Власне, завдяки цим засобам рашисти й мають основні просування. Боремося проти цього лайна дистанційним протитанковим мінуванням доріг, успішно», — невтішно змалював стан справ на одному із відтинків Східного фронту боєць Сил оборони України на позивний «Осман».

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як ворожі танки-сараї огризаються у боях за Бахмут. Окупаційно-терористичний контингент РФ суне масою солдатів і техніки на Захід.

Читайте також:
Війна
Дарма, що розмірковування чиновництва з берегів Потомаку не враховує смерті тисяч українських захисників. І ще більше загиблих цивільних.
11 липня, 06:07
Війна
Окупанти мають намір під виглядом пасажирських потягів дозволити руху військових ешелонів. Транспортуватимуть особовий склад армії РФ.
08 липня, 08:18
Світ
Ізраїль оголосив своєю найбільшу за 30 років частину суверенної території Палестини. Ватажки єврейського державного утворення мавпують РФ.
05 липня, 12:38
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ має значні успіхи на Бахмутському напрямку. Східний фронт продовжує кипіти пекельними боями.
04 липня, 13:46
Війна
«Головний від рф» Якубовський став власником «Епіцентрів» на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Луганської областей
02 липня, 09:33
Світ
Міністр у справах релігій сіоністського державного утворення проводить зустрічі із родинами солдатів. Населенню радять не чекати перемоги.
23 червня, 11:45