Чергову Алею Героїв України відкрили на Полтавщині

ПОЛТАВА
13 травня, 19:27
Чергову Алею Героїв України відкрили на Полтавщині
Фото: Наш Край

Понад 10-ліття триває підступна війна, спричинена нападом ресурсної федерації московії. Всі ці роки Україна втрачає кращих доньок і синів.

Пам'ять про наших полеглих захисників залишається закарбованою не лише могилами на цвинтарях, а й у топоніміці та меморіалами. Так, минулими вихідними у селі Филенківській громаді Полтавського району відбулося відкриття Алеї Слави.

Відомості кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» надав безпосередній ініціатор заходу Артур Філенко. За його словами, односельці мусять знати та шанувати Героїв, які віддали своє життя заради мирного неба над головою та вільної від загарбників України.

«Ми у Филенковому пам'ятаймо, якою ціною щоранку прокидаємось та робимо свої буденні справи, працюємо, плануємо й живемо далі. Закликаємо кожного робити все, що у ваших силах задля Перемоги. Кожний працює на своєму напрямку, кожний внесок важливий та цінний! Слава Україні! Героям Слава», — заявив пан Артур.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що у Карлівській громаді триває українізація топонімів. Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць.

Чергову Алею Героїв України відкрили на Полтавщині_1
Читайте також:
Історія
Цього дня 1726 року царським указом ліквідовано сердюцькі полки. Так, московити розпочали зачистку військових потуг волелюбних українців.
вчора, 11:36
Мистецтво
Тонкий, глибокий, чудовий актор, чиє коріння пов'язано із Полтавською землею. Віриш йому безперечно у всіх ролях.
10 липня, 21:46
Полтава
На мармурових постаментах сонцесяйні обличчя чотирьох мужніх Воїнів. Вони без слів звертаються до земляків із закликом не спиняти боротьби.
21 червня, 06:06
Історія
Член Спілки письменників України й лавреат премії імені Максима Рильського намагався донести правду. Але за правду покарали таборами.
20 червня, 20:34
Мистецтво
Наш земляк був багатогранною особистістю з великими перспективами. Він помер у шпиталі нідерландського міста Горінхем 11 березня 2024 року.
20 червня, 06:03
Життя
Ці слова після оголошення вироку озвучив католицький чернець і філософ Джордано Філіппо Бруно (1548-1600). Нині його знають як «єретика».
11 червня, 06:08