Диканська селищна рада свідомо приховує від громади проєкти та ухвали рішень

ПОЛТАВА
08 квітня, 06:01
Диканська селищна рада свідомо приховує від громади проєкти та ухвали рішень

Чиновники із депутатами не вважають за потрібне звітувати перед виборцями. Особливо, що стосується бюджетних питань; хоча не тільки.

Про це кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» розповів житель Диканьки та свідомий українець Іван Яременко. З його слів, проблема прозорості влади у селищі перейшла всі дозволені межі, людям брешуть і відмовляють у надані інформації.

Так, починаючи від січня 2024 року на офіційному сайті Диканської громади (як і на офіційній Facebook-сторінці) не висвітлюються проєкти рішень, рішення сесій депутатів ради та її виконавчого комітету. Мешканці дізнаються про все post factum або не дізнаються зовсім нічого.

«Розпорядження селищного голови та секретаря ради висвітлюються лише у зв'язку... зі скликанням засідань сесій, виконкому, початком та закінченням опалювального сезону. Все, крапка! Далі — більше: розпорядження приймає секретар ради у зв'язку із тим, що у листопаді 2022 року депутати (19 із 26) висловили недовіру та достроково припинили повноваження селищного голови та достроково припинили повноваження секретаря ради, призваного у березні того ж року на військову службу за мобілізацією.

Обраний на посаду секретар ради В'ячеслав Лоза пробув на ній більше як рік. У січні 2024 року депутати (15 із 26) висловили йому недовіру та достроково припинили повноваження, обравши цією ж кількістю голосів секретарем ради Олега Семка. Саме з ініціативи Семка сайт ради припинив ділитися будь-якою інформацією із громадою, вважаючи нас покірними баранами, котрим байдужа доля Диканьки. Це не так. Ми вимагаємо відкритості», — заявив Іван Яременко.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що поки небайдужі громадяни з когорти свідомих українців допомагають воїнам, чиновники піаряться. Жодної копійки на цю підтримку не виділено.

Читайте також:
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01